İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

ParentsKit Nedir? Nasıl kullanılır?

‎ParentsKit - Parental Control on the App Store

iPhone Screenshots

Description

A unique application designed for your family's security: ParentsKit

We have been offering services in 'family security' for over 5 years. We are now bringing this valuable experience we have in family security and parental control.

Security and Privacy!

ParentsKit provides statistics only for verified phone numbers. A one-time password is sent to the phone number you would like to see reports on, and this phone number is asked to grant permission.

What does ParentsKit offer?

- Ability to track online activities of young family members
- Option of tracking more than one person in large families
- Simple and clear custom charts
- Web and mobile multi-platform support

Pricing:

ParentsKit is a paid service and prices may vary by country. The cost will be charged to your iTunes account when you purchase a subscription package. Subscriptions with in-app purchases will be renewed weekly, monthly or yearly according to the renewal scheme of the selected payment plan. To terminate automatic subscription renewal, you must deselect the automatic subscription renewal option at most 24 hours before your subscription expires. You can cancel your automatic subscription renewal at any time from your iTunes account settings.

Privacy Policy: https://parentskit.me/ios_privacy_policy_en.pdf
Terms of Use: https://parentskit.me/ios_terms_of_use_en.pdf

What’s New

Version 1.8

Hello again!

We developed some cool features for you, let's see together.

- Kazakhistan area code problem solved.
- Phone Numbers validation improved when you select from your contacts.
- SMS Verification provider changed.

We'll wait you!

Ratings and Reviews

1.9 out of 5
247 Ratings

247 Ratings

Njgukbggbmlbgıkh ,

Sakın indirmeyin

Ücretli bedavan indirmeyin yüksek ücretler talep ediliyor ben yandım siz yanmayın yorumu beğenin herkes görsün bilgilensin

Developer Response ,

Merhaba,
Parentskit’in tüm özelliklerini içeren özel hazırlanmış abonelik paketlerimiz sizlere sunulmuştur. Sizden gelen yorumlar bizim için çok değerli, geri bildirimlerinizi önemsediğimizi ve mutlaka dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz. İlgili ekibimize yorumunuz iletilmiştir. Teşekkür ederiz. -ParentsKit Team.

Yassooso ,

DOLANDIRILDIM

66,99 tl çekti ama numara takibi yok, bırak takibi abone olduğum bile gözükmüyor. insanları kandırmayın. beğenin herkes görsün..

yaren işte mk ,

Yalan dolan

Hep yalan bide 100 tl istiyo inanmayın düşük puan verinde tutmasın herkesi aynı aktiflikte gösteriyor

Developer Response ,

Merhaba,
ParentsKit ile aile küçüklerinizin çevrimiçi hareketlerini takip edebilir ve birden fazla kişiyi izleyebilirsiniz. Ayrıca basit ve anlaşılır özet tablolar ve web/mobil çoklu platform desteği de mevcuttur. Parentskit’in tüm özelliklerini içeren özel hazırlanmış abonelik paketlerimiz sizlere sunulmuştur. Sizden gelen yorumlar bizim için çok değerli, geri bildirimlerinizi önemsediğimizi ve mutlaka dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz. İlgili ekibimize yorumunuz iletilmiştir. Teşekkür ederiz.

App Privacy

The developer, Lambda Apps, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Contacts
  • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Contacts
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

ParentsKit Nedir?

ParentsKit, Jetapps Yazılım Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi tarafından aile güvenliği için tasarlanmış eşsiz bir uygulamadır. ParentsKit nedir diye merak edenler için çocuğunuzun kullanmakta olduğu iPod, iPad veya iPhone gibi cihazlarda bulunanları kontrol etmenizi sağlayan bir ebeveyn kontrol uygulamasıdır diyebiliriz.

ParentsKit ücretli olan uygulamada basit, planlanmış ebeveyn denetimleri, çocuğunuzun cihazındaki çeşitli seçeneklere ne zaman erişebileceğine karar vermenize ve yaş derecelendirmelerine göre oyunları, filmleri, TV şovlarını ve müziği engellemenize imkan sağlamaktadır.

5 yılı aşkın süredir ParentsKit ismi altında Aile güvenliği alanında hizmetler sunmaktadır. Aile güvenliği ve ebeveyn kontrolü uygulamaları alanında sunduğu olağanüstü deneyimi şimdi Android telefonlarınızda da kullanma olanağı sağlamaktadır.

ParentsKit  Güvenlik Ve Gizlilik

ParentsKit yalnızca sizin onay vermiş olduğunuz telefon numaraları için istatistik bilgiler sunmaktadır. Raporlarını görmek istediğiniz numaraya ParentsKit tarafından tek kullanımlık bir şifre gönderilir ve söz konusu numaradan onay beklenir.

ParentsKit Kullanım İçeriği

ParentsKit ile aile küçüklerinin çevrim içi gerçekleştirmiş olduğu tüm hareketleri takip etme imkânı bulabilirsiniz. Aynı zamanda kalabalık ailelere birden fazla kişiyi kontrol edebilme desteği verilmektedir.

Ebeveynler için özel olarak tasarlanmış basit ve anlaşılır özel tablo raporlar sunulmaktadır. Ayrıca ParentsKit ‘te Web ve mobil ile çoklu platform desteği de verilmektedir.

ParentsKit ücretli bir servistir ve ücretlendirme ülkeye göre farklılık gösterir.

ParentsKit abonelik paketi satın aldığınız zaman ödeme tutarı, Google Play hesabınıza yansıtılacaktır. Uygulama içi satın alınan abonelikleri, planınıza bağlı olarak haftalık, aylık veya yıllık olarak yenileyebilirsiniz. Yenilemeye devam etmek istemiyorsanız, yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenileme ayarlarını kapatmanız gerekir. ParentsKit otomatik olarak yenilemeyi Google Play hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kolayca kapatabilirsiniz.

ParentsKit kısa süre önce güncellendi. Parentskit families tarafından yapılan başvuru Jet Applications çeşitleri için kullanılabilir. En son sürümü 1.3.0 sürümü olarak uygulama mağazalarında bulunmaktadır. Android için ParentsKit APK indirmek isterseniz internette bir çok sitede bulmanız mümkündür.

‎ParentsKit - Parental Control
‎ParentsKit - Parental Control
ParentsKit
ParentsKit
Developer: Jet Applications
Price: Free

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları...

Uygulama

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları...

Uygulama

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları...

Uygulama

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları...