İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Patientory (PTOY) coin nedir?

Patientery, sağlık sektörü için blok zincir çözümleri üretmeye adanmış bir şirkettir. Şirket depolama için Blockchain kullanan diğer önemli görevleri arasında, iletişim, mobil güvenlik ve veri depolama gelmektedir.

Platform, hastalara, sağlık hizmeti sunucularına ve sağlık kuruluşlarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Hastalar kendi sağlık bilgilerine erişebilir, sağlayıcılar tıbbi bilgiye anında erişebilir ve sağlık kuruluşları veri ihlallerine karşı maliyetleri düşürebilir.

Genel olarak Patientery, sağlık sektörünü özellikle hasta veri saklama ve iletişimi daha verimli hale getirmek istiyor. PTOY coin satışı, Haziran 2017’de gerçekleşti ve şuanda çeşitli borsalarda işlem görmektedir.

Patientory Nasıl Çalışır?

Patientery, hastalara, sağlık hizmeti sunucularına ve sağlık kuruluşlarını bilgiye güvenle erişme, depolama ve aktarma yetkisi vermeyi amaçlar. Sonuç bakım koordinasyonunun iyileştirilmesi ve daha iyi veri güvenliği sağlanmasıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu hedefleri gerçekleştirmek için, Patientory herhangi bir elektronik sağlık kayıtları (EHR) sistemiyle bağlantı kurar, böylece doktorlara, bakım sağlayıcılarına ve tüketicilere kullanımı kolay bir platformda iletişim kurma imkanı sağlar. Hastalar aynı zamanda daha büyük bir topluluk oluşturmak için platforma bağlanırlar.

Blockchain, düzenleyici yönergelere ve uyumluluk gereksinimlerine uyarken uçtan uca şifreleme sağlamak için kullanılır.

Platformun temel özelliklerinden bazıları şunlardır;

  • Günümüz sağlık BT’sinin yüksek hacimli taleplerini karşılamak için şifreli katman
  • Hızlı tıbbi bilgi aktarımı için elektronik sağlık kayıtlarına sahip API’ler
  • Bölgeye özgü yasal yönetmeliklere uyan HIPAA’ya uyumlu sağlık bilgisi saklama alanı

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar