İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Paxos Standard (PAX) Coin Nedir?

Paxos’un temel farkı, düzenleyiciler tarafından özellikle de New York Finansal Hizmetler Departmanı tarafından onaylanan ilk ABD istikrarlı paralarından birisi olmasıdır. Tether dışındaki hemen hemen her destekli stabilcoin için olağan olduğu gibi, mülkiyeti tescilli muhasebeciler tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Paxos Standard, küresel para birimleri gibi kendisine dünya çapında her ülkede anlık işlem yapabilme yeteneğini misyon olarak kabul etmiştir. PAX Coin, küresel dijital para birimi olarak tasarlanmıştır. Belirli bir bölge yada işlem sınıfı için geliştirilmemiştir.

PAX Coin, dolarla tamamen teminata bağlanmış bir stabil coin’dir. Fiyatı daima 1 PAX = 1 USD seviyelerindedir.

Ethereum blok zinciri üzerinde geliştirilen PAX, fiyatı değişken kripto paraları dolara eşit bir kripto paraya çevirme işleminde kullanılıyor. Paxos Standard platformundaki bilgilendirmeye göre PAX coin işlemlerinde herhangi bir transfer, değişim yada ödeme ücreti kesilmemektedir. İşlemlerde herhangi bir alt yada üst limit belirtilmemiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PAX coin, 21.09.2018 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. PAX coin ile işlemyapmak için aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

PAX coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar