İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Paycell Uygulaması Nedir? | Test Kartları | Bitcoin Alma

Paycell uygulaması, kullanıcılarına tek bir tuşla çeşitli platformlarda ödeme gerçekleştirebilecekleri bir imkân sunmaktadır. Bu özelliği sunarken telefon numarası tabanlı bir sistem ortaya koymuştur. Firma hem kendi kartlarınız üzerinden hizmet almanızı sağlarken aynı zamanda kendi kartları üzerinden de ödeme gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Anlaşmalı olarak hizmet verdiği işyerleri içerisinde uygulamayı kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Dijital ortamlar içerisinde hizmet sunan en kapsamlı ödeme yöntemi olarak da tercih edilmektedir. Turkcell teknolojisi ve güvencesi altında sunulan bu fırsatlardan yararlanmak için ücretsiz bir şekilde üyeliğinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Telefon numaralarımızı adeta bir ödeme yöntemi olarak kullanabildiğinizden cebinizde veyahut yanınızda ekstra bir kart taşıma ihtiyacından kurtulmuş olacaksınız. İnternet erişiminin olduğu her yerde bu hesabınızı kullanabilmektesiniz.

Paycell Özellikleri

Türkiye içerisinde sanal ödemeler için birçok farklı uygulama, insanlara yardımcı olmaktadır. Sunulan hizmetler arasında güvenilir ve kaliteli çalışmaları seçmek kullanım süresince mutlu olmanızı sağlayacaktır. Firma eğer Turkcell müşterisi iseniz sizlere çok daha farklı özellikler de sunmaktadır. Kendi telefon numaranız üzerinden faturanıza veyahut bakiyenize yansıtılarak harcamalar yapabileceksiniz. Ekstra bir kart veyahut Paycell kartına ihtiyaç duymadan bu şekilde harcamalar yapabilmeniz sizleri birçok zahmetten kurtaracaktır. Bu özelliği aktif edebilmek için Paycell giriş yapmanız veyahut müşteri hizmetleri üzerinden firmaya ulaşmanız yeterli olacaktır.

Paycell test kredi kartlarına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Firmanın bünyesinde hizmet veren ekip, sektör içerisinde uzman ve profesyonellerden oluşmaktadır. Bu sayede hizmetlerin her noktasında sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Paycell Kart Ücretli Mi?

Paycell kartları şuan için 3.90TL ye satılmaktadır. İnternet üzerinden yada Turkcell bayilerinden satın alabilirsiniz.

Paycell ucretli mi? Kredi Geri Ödemeleri: Müşterinin kredi ve/veya kiralama ile satın aldığı cihazların kredi geri ödemelerinde; Paycell ile mobil ödeme kullanan Müşterilerden her bir kredi ve/veya kiralama başına işlem ücreti ve kredi geri ödemeleri devam ettiği sürece aylık olarak 2,49 TL üyelik ücreti alınmaktadır.

Paycell Nasıl İndirilir?

Paycell uygulaması mobil cihazların içerisinde tüm işletim sistemlerine hizmet verebilmektedir. Telefonlarınıza bu uygulamayı kurmanız oldukça kolaydır. Kendi uygulama marketlerinize giriş yaptıktan sonra arama kısmına Paycell yazmalısınız. Karşınıza çıkacak olan programı indir kısmından hızlıca telefonunuza kurunuz. Daha sonrasında üyelik işlemlerini hallettikten sonra programın faydalarından dilediğinizce yararlanabilirsiniz.

Hem IOS cihazlarda hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarda versiyon uygun ise rahatlıkla kullanım gerçekleşebilmektedir. Aynı zamanda internet üzerinden de indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Arama motoruna Paycell apk yazarak programı aratırsanız, uygulamayı telefonunuza kurabileceğiniz dosyayı indirebilmektesiniz. Bu dosya üzerinden de rahatlıkla telefonunuza uygulamayı kurabilmektesiniz. Ödeme yöntemlerindeki yeniliklerden dilediğiniz gibi yararlanmaya başlayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Uygulama içerisinde tam ve gerçek zamanlı kullanıcılar bulunmaktadır. Bu kişiler, veri paylaşımları yaparak şehirler arası veyahut şehir içi yollar hakkında bilgileri sizlere ulaştırmaktadır. Anlık...

Uygulama

İnsanların yaşantıları içerisine sosyal medyanın ve internet teknolojilerinin girmesiyle gündelik hayatları farklı yönler almaya başlamıştır. Özellikle insanların birbirileri ile etkileşime girme yolları içerisinde dijital...

Uygulama

İnsanların gündelik hayatları içerisinde telefonların ve internetin yeri oldukça önemlidir. Son zamanlarda teknolojinin ortaya koymuş olduğu gelişim, kişilerin yaşantılarında bu tarz yeniliklerin ve değişimlerin...

Uygulama

Telefonların ve çeşitli mobil cihazların yeri insanların yaşantıları içerisinde yadsınılamaz derecede önemli bir hal almıştır. Aynı zamanda internetin ve dijital dünyanın kişilerin yaşantılarına entegre...