İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Peachy Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son dönemlerde teknolojinin insanlara getirmiş olduğu yenilikler ve gelişmeler içerisinde internet çok önemli bir yer tutmaktadır. İnternet kullanan kişi sayısı güncel olarak milyarlara ulaşmaktadır. Toplum içerisinde 7 yaşından 70 yaşına kadar birçok kesimden insan internet üzerinde kendi algılarına ve bakış açılarına uygun içerikler bulabilmektedir. Öte yandan tüm insanlarda ortak olarak dikkat toplayan ve kullanıcısı olunan birkaç platform da bulunmaktadır. Bunlar arasında sosyal medya uygulamaları popüler olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulamalar üzerinde kişiler arkadaşları ile etkileşime geçebilmekte aynı zamanda hayatlarını paylaşabilmektedirler. Özellikle anlık fotoğraflar ve çeşitli görsel paylaşımlar yoğun olarak yapılmaktadır. Bu paylaşımlar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilmek için Peachy uygulaması kullanılmaktadır.

Peachy uygulaması IOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda aktif olarak hizmet vermektedir. Cihazların sürümleri uygunsa bu uygulama çok basit bir şekilde telefona ve tablete indirilebilmektedir. Özellikle çekilen fotoğraflarda çeşitli düzenlemeler yapılmak isteniyorsa bu uygulama biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkmaktadır. Cildiniz üzerinde yapılan ufak tefek rötuşlar ve dokunuşlar için bu uygulama kullanılabilmektedir.  Birçok insan sosyal platformlarda fotoğraf paylaşmak istediğinde bu içeriklerin kusursuz ve mükemmel olmasını istemektedir. Kişiler çeşitli sebeplerden ötürü fotoğraflarında istenilen etkiyi yakalayamaz. Bunlar arasında hem kişisel hem de ortam sebepleri bulunmaktadır. Bir örnekle bunu açıklamak gerekirse, ışıktan dolayı cilt üzerindeki lekeler çok daha belli olduysa Peachy üzerinde yapılan düzenlemelerde bu sorun ortadan kaldırılabilmektedir.

Peachy Uygulaması Özellikleri

Peachy üzerinde fotoğraf düzenlemesi yapmak oldukça basit ve hızlıdır. Değişiklik yapmak istediğiniz fotoğrafı uygulama üzerinde açmanız sonrasında işlemler bir bir devam edecektir. Yalnızca cilt üzerinde yapılacak değişikler değil aynı zamanda diş beyazlatma, dövme ekleme vb. özellikler de bulunmaktadır. Öte yandan fotoğraf üzerinde ışık ayarlamaları da yapılabilmektedir.

Uygulama üzerinde kişiler, kendi vücutları üzerinde çeşitli değişiklikler de yapılabilmektedir. Bir örnek vermek gerekirse, kişiler vücutları üzerinde boy uzatma ve kısaltma işlemleri yapabilmekte aynı zamanda kas da ekleyebilmektedirler. Tüm bu değişikler, uygulama sayesinde çok basit bir şekilde yapılmaktadır. Basit ara yüz ve kullanışlı özellikler ile uygulama kendi sektörü içerisinde bir numaradır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Peachy Uygulaması Nasıl Kurulur?

Peachy uygulama programı yalnızca IOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde hizmet vermektedir. Bu hizmetler, çok basit bir şekilde bir uygulama içerisinde telefonlara verilebilmektedir. Uygulama marketine girdikten sonra arama kısmında program ismi ile aratılmalıdır. Karşınıza ilk olarak bu uygulama çıkacaktır. Daha sonrasında bu uygulamayı indirme kısmına basarak dakikalar içerisinde telefonunuza kurabilmektesiniz. Kurulduktan sonra uygulamayı açarak istediğiniz fotoğrafı içe aktarmanız gerekmektedir.

Peachy kimi özelliklerini ücretsiz bir şekilde sunabilirken aynı zamanda bazı özellikler profesyonel paketinde hizmet verebilmektedir. Uygulama içerisinde satın alım gerçekleştirilerek profesyonel paketine geçiş yapılabilmektedir.  Uygulama içinde satın alım yapılmadan da çok güzel değişiklikler fotoğraf içinde yapılabilmektedir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...