İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Peachy Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son dönemlerde teknolojinin insanlara getirmiş olduğu yenilikler ve gelişmeler içerisinde internet çok önemli bir yer tutmaktadır. İnternet kullanan kişi sayısı güncel olarak milyarlara ulaşmaktadır. Toplum içerisinde 7 yaşından 70 yaşına kadar birçok kesimden insan internet üzerinde kendi algılarına ve bakış açılarına uygun içerikler bulabilmektedir. Öte yandan tüm insanlarda ortak olarak dikkat toplayan ve kullanıcısı olunan birkaç platform da bulunmaktadır. Bunlar arasında sosyal medya uygulamaları popüler olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulamalar üzerinde kişiler arkadaşları ile etkileşime geçebilmekte aynı zamanda hayatlarını paylaşabilmektedirler. Özellikle anlık fotoğraflar ve çeşitli görsel paylaşımlar yoğun olarak yapılmaktadır. Bu paylaşımlar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilmek için Peachy uygulaması kullanılmaktadır.

Peachy uygulaması IOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda aktif olarak hizmet vermektedir. Cihazların sürümleri uygunsa bu uygulama çok basit bir şekilde telefona ve tablete indirilebilmektedir. Özellikle çekilen fotoğraflarda çeşitli düzenlemeler yapılmak isteniyorsa bu uygulama biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkmaktadır. Cildiniz üzerinde yapılan ufak tefek rötuşlar ve dokunuşlar için bu uygulama kullanılabilmektedir.  Birçok insan sosyal platformlarda fotoğraf paylaşmak istediğinde bu içeriklerin kusursuz ve mükemmel olmasını istemektedir. Kişiler çeşitli sebeplerden ötürü fotoğraflarında istenilen etkiyi yakalayamaz. Bunlar arasında hem kişisel hem de ortam sebepleri bulunmaktadır. Bir örnekle bunu açıklamak gerekirse, ışıktan dolayı cilt üzerindeki lekeler çok daha belli olduysa Peachy üzerinde yapılan düzenlemelerde bu sorun ortadan kaldırılabilmektedir.

Peachy Uygulaması Özellikleri

Peachy üzerinde fotoğraf düzenlemesi yapmak oldukça basit ve hızlıdır. Değişiklik yapmak istediğiniz fotoğrafı uygulama üzerinde açmanız sonrasında işlemler bir bir devam edecektir. Yalnızca cilt üzerinde yapılacak değişikler değil aynı zamanda diş beyazlatma, dövme ekleme vb. özellikler de bulunmaktadır. Öte yandan fotoğraf üzerinde ışık ayarlamaları da yapılabilmektedir.

Uygulama üzerinde kişiler, kendi vücutları üzerinde çeşitli değişiklikler de yapılabilmektedir. Bir örnek vermek gerekirse, kişiler vücutları üzerinde boy uzatma ve kısaltma işlemleri yapabilmekte aynı zamanda kas da ekleyebilmektedirler. Tüm bu değişikler, uygulama sayesinde çok basit bir şekilde yapılmaktadır. Basit ara yüz ve kullanışlı özellikler ile uygulama kendi sektörü içerisinde bir numaradır.

Peachy Uygulaması Nasıl Kurulur?

Peachy uygulama programı yalnızca IOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde hizmet vermektedir. Bu hizmetler, çok basit bir şekilde bir uygulama içerisinde telefonlara verilebilmektedir. Uygulama marketine girdikten sonra arama kısmında program ismi ile aratılmalıdır. Karşınıza ilk olarak bu uygulama çıkacaktır. Daha sonrasında bu uygulamayı indirme kısmına basarak dakikalar içerisinde telefonunuza kurabilmektesiniz. Kurulduktan sonra uygulamayı açarak istediğiniz fotoğrafı içe aktarmanız gerekmektedir.

Peachy kimi özelliklerini ücretsiz bir şekilde sunabilirken aynı zamanda bazı özellikler profesyonel paketinde hizmet verebilmektedir. Uygulama içerisinde satın alım gerçekleştirilerek profesyonel paketine geçiş yapılabilmektedir.  Uygulama içinde satın alım yapılmadan da çok güzel değişiklikler fotoğraf içinde yapılabilmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Elinizde bulunan belgeleri taratarak mobil ortamlara geçirmek istediğinizde eskisi gibi yazıcıları veyahut ekstra başka elektronik cihazları kullanmanıza bu tarz uygulamalar ile gerek kalmamaktadır. Eski...

Uygulama

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha...

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...

Uygulama

İnsanların gündelik yaşantıları içerisinde mobil cihazların varlığı her geçen gün hakimiyetini arttırmaktadır. Yalnızca yetişkin insanlar değil artık 3 yaşındaki çocuk bile bu cihazları çok...