İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PesetaCoin (PTC) nedir?

PesetaCoin , İspanya küresi üzerinde ön onaylı olarak mal satın almak veya satmak için kullanılabilen bir elektronik para birimidir. PesetaCoin, Blockchain teknolojisi üzerine kurulmuştur ve bu nedenle, e- ticarette kullanılan daha geleneksel ödeme ile karşılaştırıldığında cazip gelecen ciddi avantajlara sahiptir. PesetaCoin gönderme, alma süreleri oldukça hızlıdır ve kullanıcıların güvenliğine maksimum önem verilmektedir.

PesetaCoin PTC’nin Avantajları

  • Çevrimiçi ödemelerin çoğunda olduğu gibi aracılara veya aşırı komisyona gerek olmadığı için işlemler hızlıdır. Kartlara gerek yoktur ve insanlar doğrudan ya da şirketlerle işlem yapabilir.
  • Hiçbir devlet sahiplik iddiasında bulunmadığından, herhangi bir ülke ile sınırlı değildir.
  • Uçtan uca şifreleme kullanıldığından, güvenlik PST’nin önemli bir gücüdür. Platforma yerleştirilen işlemlerin son ve geri döndürülemez olduğu için hatalar, sahtecilik ya da çoğaltılma şansı yoktur.
  • İişlem yapmak için kimliğini ortaya koymaya mecbur olmadığından, PST’yi kullanmak için de bir artıdır.
  • Cüzdanındaki PST şifreleme ile korunur ve teknik hatalar yüzünden çalınamaz veya kaybolamaz.
  • PST, diğer çeşitli kripto para birimlerine benzer bir değer deposu olarak da kullanılabilir.

PST, 2014’te bir İspanyol Blockchain geliştiricisi olan Maria Prieto tarafından oluşturuldu. PST, blokçunun üzerine kurulmuş bir ağ üzerinde çalıştığından , PST ağına mülkiyet iddia edebilecek tek bir kişi yoktur.

PTC coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar