İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Phoenix (PHX) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Phoenix Coin, temeli güncel piyasalarda dünyanın her yerinden anında işlem yapmaya dayanan bir kripto para birimidir. PHX coin kripto paraları blockchain teknolojisine dayanarak, dünyanın her yerinde, hükümetlerden sınırlama olmaksızın merkezi olmayan ve kabul edilebilir hale getirmektedir. Phoenix platformundaki işlemler hızlıdır ve minimum ücret alır. Platform, potansiyel alıcılar ile kripto para birimi arasındaki işlemleri hızlı bir şekilde bağlamak için kullanılmaktadır.

Phoenix platformunda satın alma işlemleri için bir e posta göndermeniz bile yeterlidir. Mail gönderdiğiniz adresten Phoenix cüzdan aldıysanız anında tutar hesabınıza yatacaktır.

PHX coin istenildiğinde anın diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir. Bu işlemler için belkide piyasadaki en düşük işlem tutarını alıyorlar.

Phoenix ( PHX ) coin bugün Binance borsasında listelenmiştir.

PHX coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Mustafa

    Eylül 28, 2019 at 5:37 pm

    Neden kimse videolarımı izlemiyor ve beğenmiyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar