İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PIVX coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Ocak 2016’da iki ortak kurucu sayesinde PIVX doğdu (eski adıyla Darknet). PIVX‘in ardındaki fikir, bu para biriminden sorumlu çalışan DEV’ler sayesinde elde edilen anlık işlem zaman çerçevesi ile merkezi olmayan, açık kaynaklı, gizlilik odaklı bir kriptokrasi oluşturmaktı. Gerçekten anlık olmasa da, işlem süreleri, diğer tüm kripto para birimleri arasında gördüğümüz en hızlısıdır.

PIVX, halihazırda şifreleme işinde en güvenli para birimlerinden biri olsa da, ZEROCOIN protokolünü madalyonun içine uygulamak için halihazırda büyük çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmaların sonuçlanması ile birlikte PIVX daha fazla değer kazanacaktır.

Geliştirici ekibi son derece bilgi vericidir ve topluluk üyelerine, yönlendirme yönünde her zaman bol miktarda güncelleme yapar. PIVX topluluğuna büyük önem verdikleri için birçok uygulama ve fikir çoğunlukla üyeler arasından seçilir.

PIVX coin bugün ( 23.01.2018 ) itibari ile Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

PIVX coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar