İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PIVX coin nedir?

Ocak 2016’da iki ortak kurucu sayesinde PIVX doğdu (eski adıyla Darknet). PIVX‘in ardındaki fikir, bu para biriminden sorumlu çalışan DEV’ler sayesinde elde edilen anlık işlem zaman çerçevesi ile merkezi olmayan, açık kaynaklı, gizlilik odaklı bir kriptokrasi oluşturmaktı. Gerçekten anlık olmasa da, işlem süreleri, diğer tüm kripto para birimleri arasında gördüğümüz en hızlısıdır.

PIVX, halihazırda şifreleme işinde en güvenli para birimlerinden biri olsa da, ZEROCOIN protokolünü madalyonun içine uygulamak için halihazırda büyük çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmaların sonuçlanması ile birlikte PIVX daha fazla değer kazanacaktır.

Geliştirici ekibi son derece bilgi vericidir ve topluluk üyelerine, yönlendirme yönünde her zaman bol miktarda güncelleme yapar. PIVX topluluğuna büyük önem verdikleri için birçok uygulama ve fikir çoğunlukla üyeler arasından seçilir.

PIVX coin bugün ( 23.01.2018 ) itibari ile Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PIVX coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar