İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Pixelmator nedir? Nasıl kullanılır?

Pixelmator, IOS işletim sistemi içerisinde kullanım imkanı sağlayan, kullanıcıların çeşitli fotoğraf düzenleme işlemlerini gerçekleştirdiği bir uygulamadır. Özellikle yeni bir şeyler üretilen sektörler içerisinde fotoğrafların düzenlendiği uygulamalar sıklıkla kullanılmaktadır. Fotoğraf düzenleme piyasası içerisinde Adobe Photoshop gibi profesyonel programlar birinci sırayı taşımaktadır. Aynı zamanda bu uygulamaların ücretleri kimi zaman kullanıcıların bütçelerini zorlayabilmektedir. Bu noktada, alternatif birçok uygulama insanların tercihleri arasına sunulmaktadır.

Pixelmator adı ile piyasaya sürülen fotoğraf düzenleme uygulaması, sektör içerisinde kullanılan pek çok profesyonel uygulamayla yarışmaktadır. Son dönemlerde çıkarttığı çeşitli versiyonlar ile Pixelmator Windows uygulaması hayata geçirilmiştir. Ürün, kişilerin tercihleri arasına hem standart versiyonları hem de profesyonel versiyonları olarak sunulmaktadır. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına ve isteklerine göre seçim yapabilmektedir.

Fotoğraf düzenleme uygulamalarına bir alternatif olarak üretilen uygulama, IOS telefonlar ve tabletler için oldukça başarılı bir şekilde kullanılmaktaydı. Son dönemlerde geliştirilen Pixelmator Pro ile, MAC bilgisayarların da kullanacağı şekilde bir uygulama geliştirilmiştir. Firmanın, müşterilerine uygulama pazarlamasında sunmuş olduğu imkanların başında ücretler gelmektedir. Oldukça cüzi fiyatlarla, bu konu üzerinde uzman olan programlarla yarışan bir uygulama satın alınabilmektedir. Aynı zamanda uygulamanın kalitesiyle birlikte tasarım ve ara yüz gelişimi, kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Tasarım ve geliştirici ekibiyle sıkı bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan bu uygulama ile hem bireysel hem de profesyonel işler hızlı ve akıcı bir şekilde yapılabilmektedir.

Pixelmator İşlevi Nedir?

Uygulamanın geliştiricileri her geçen gün ürün üzerinde çeşitli güncellemeler ve yenilikler ortaya koymaktadır. Bu şekilde dinamik bir süreç içerisinde, uygulamalar kişilerin ihtiyaçlarına daha net bir şekilde cevap verecek hale gelmektedir. Özellikle, son dönemlerde yapay zeka üzerinde yapılan iyileştirmeler ve çalışmalar sayesinde uygulama kişilerin kullanımında oldukça yardımcı olabilmektedir. Çeşitli yapay zeka çalışmaları arasında fotoğraflar üzerindeki kusurların düzeltilmesine büyük bir önem verilmektedir. Otomatik öğrenme tekniği ile, tüm kullanıcılardan topladığı veriler ile yapay zekasını her geçen gün bir adım ileri atabilmektedir. Son çıkartılan versiyon ile ortaya çıkan Pixelmator Pro, fotoğraf düzenleme konusunda oldukça iddialı bir şekilde karşımıza gelmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Pixelmator Satın Alma

Pixelmator çeşitli cihazlara indirildikten sonra 30 günlük bir deneme sürümü hediye edilmektedir. Bu süreç boyunca, uygulamanın kişilere sunmuş olduğu hemen hemen tüm imkanlardan kişiler kolayca yararlanabilmektedir. Aynı zamanda Mac işletim sistemleri için bu ürünü 29.99 dolar karşılığında satın alabilmektesiniz. Öte yandan satın alım işlemi yapılmadan da uygulama çeşitli özellikleri tamamen kullanıma açık yapmaktadır. Bu şekilde temel fotoğraf düzenleme işlemlerini bu uygulama sayesinde yapabilmektesiniz. Kullanışlı ara yüzü ve kolay araçları sayesinde diğer profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamalarına nazaran daha hızlı ve kolay bir şekilde işlerin çözülmesini sağlamaktadır. Öte yandan Pixelmator Windows uygulaması da çeşitli bilgisayarlarda aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...