İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PLSPAD Coin Nedir? | PulsePad & PluseChain Hakkın Bilgiler

PLSPAD, büyük borsaların listesine girmeye hazırlanırken kullanıcılar hakkındaki bilgileri internette daha fazla aratmaya başladı. Yakın zamanda büyük bir borsada daha listeleneceği duyurulan PLSPAD hakkında bilgileri sizler için listeledik.

Yerel bir PulseChain uygulaması olarak PulsePad, PulseChain ağ RPC’sini MetaMask istemcilerine ekleyen herhangi bir kullanıcı tarafından erişilebilir olacaktır. 

PulseChain Nedir?

PulseChain, doğrulayıcı tabanlı konsensüs, ultra verimli sanal makine ve ücret tabanlı yakma çözümü sayesinde Ethereum’a daha verimli, daha sürdürülebilir bir alternatif sağlamak için inşa edilmiştir.

PulsePad, tüm PLSPAD satışlarında %10’luk bir ücret ve erken bahisten çıkarma için %25’e varan bir yakma ücreti ile agresif bir deflasyonist belirteç yakma mekanizması aracılığıyla kendisini bu vizyonla uyumlu hale getirmeyi hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PulsePad aracılığıyla başlatılan tüm projelerin, IDO’larını başlatmak için PLSPAD satın alıp yakarak bu deflasyonist felsefeye bağlı kalması gerekecektir.

PulsePad Nedir?

PulsePad(PLSPAD), üst düzey ekiplerin PulseChain blok zincirinde yeni bir belirteç/proje başlatmasına yardımcı olan kapsamlı bir fırlatma panelidir. Bu yeni projeler, BSCPad’i rekabetten ayırmaya yardımcı olan pazarlama lideri güvenlik, anti-bot ölçümleri, anahtar teslimi pazarlama ve promosyon hizmetleri ve blok zinciri danışmanlık hizmetlerinden faydalanacaktır.

BlueZilla ekibinin son birkaç aydaki başarılı lansmanlarından oluşan zengin bir geçmişe sahip olan PulsePad’i seçen projeler, ekibin uzmanlığından yararlanabilecek ve yolculuklarına kayıpsız ve başarılı bir başlangıç ​​için kendilerini konumlandırabilecekler.

Maksimum Arz: 5.000.000.000 PLSPAD

PLSPAD Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...