İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PLSPAD Coin Nedir? | PulsePad & PluseChain Hakkın Bilgiler

PLSPAD, büyük borsaların listesine girmeye hazırlanırken kullanıcılar hakkındaki bilgileri internette daha fazla aratmaya başladı. Yakın zamanda büyük bir borsada daha listeleneceği duyurulan PLSPAD hakkında bilgileri sizler için listeledik.

Yerel bir PulseChain uygulaması olarak PulsePad, PulseChain ağ RPC’sini MetaMask istemcilerine ekleyen herhangi bir kullanıcı tarafından erişilebilir olacaktır. 

PulseChain Nedir?

PulseChain, doğrulayıcı tabanlı konsensüs, ultra verimli sanal makine ve ücret tabanlı yakma çözümü sayesinde Ethereum’a daha verimli, daha sürdürülebilir bir alternatif sağlamak için inşa edilmiştir.

PulsePad, tüm PLSPAD satışlarında %10’luk bir ücret ve erken bahisten çıkarma için %25’e varan bir yakma ücreti ile agresif bir deflasyonist belirteç yakma mekanizması aracılığıyla kendisini bu vizyonla uyumlu hale getirmeyi hedefliyor.

PulsePad aracılığıyla başlatılan tüm projelerin, IDO’larını başlatmak için PLSPAD satın alıp yakarak bu deflasyonist felsefeye bağlı kalması gerekecektir.

PulsePad Nedir?

PulsePad(PLSPAD), üst düzey ekiplerin PulseChain blok zincirinde yeni bir belirteç/proje başlatmasına yardımcı olan kapsamlı bir fırlatma panelidir. Bu yeni projeler, BSCPad’i rekabetten ayırmaya yardımcı olan pazarlama lideri güvenlik, anti-bot ölçümleri, anahtar teslimi pazarlama ve promosyon hizmetleri ve blok zinciri danışmanlık hizmetlerinden faydalanacaktır.

BlueZilla ekibinin son birkaç aydaki başarılı lansmanlarından oluşan zengin bir geçmişe sahip olan PulsePad’i seçen projeler, ekibin uzmanlığından yararlanabilecek ve yolculuklarına kayıpsız ve başarılı bir başlangıç ​​için kendilerini konumlandırabilecekler.

Maksimum Arz: 5.000.000.000 PLSPAD

PLSPAD Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...

Kripto Para

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından yaratılan, animasyonlu 3D karakter NFT’ye dayanan bir “Kazanmak İçin Oyna” projesidir. 12 zodyak hayvanının ve...