İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

POA Network nedir? POA Coin nedir?

POA Network, bağımsız doğrulayıcılar tarafından erişim sağlanan, Yetki Belgesiyle fikir birliğine sahip, açık bir Ethereum yan zinciridir. Hız, güvenlik ve maliyet etkinliğini bir araya getiren akıllı sözleşmeler için bir kamu ağı oluşturmaktadır.

POA Network, genel bir uygulama blokçusu olarak tasarlanmıştır. Yani Ethereum ağı üzerinde neler yapılabilirse, POA Ağı üzerinde de aynı işlemler yapılabilir. Kuruluşlar POA Network’ün prensiplerine ve yönetimine dayalı kendi doğrulayıcılarıyla kendi ağlarını kurabilirler.

Hız, güvenlik ve maliyet verimliliğini birleştiren, daha önce yalnızca özel ağlarda kullanılabilen bir kamu ağı kurmayı hedefleyen PoA, konsensüsüne dayalı açık kaynaklar için merkezi olmayan bir ortak platform haline gelmeyi hedefliyor.

Eski adı ile Oracles Ağı, bağımsız ve önceden seçilmiş doğrulayıcılar tarafından ulaşılan Yetki Belgesi (PoA) konsensüsüyle ilk Ethereum tabanlı kamu ağıdır. POA Network güvenlik söz konusu olduğunda, ekosistemin odak noktası, kriptografi, tekrarlama saldırıları ve teknik altyapının genel sağlamlığı gibi konular üzerine kurulmuştur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

POA coin bugün itibari ile Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar