İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PolkaCipher (CPHR) Coin Nedir? Geleceği ve Toplam Arz

PolkaCipher, özel NFT’lerin kullanım durumunu zincir dışı işletmelere getirmeye ve zincir içi Defi uygulamalarına sorunsuz entegrasyon için bir köprü olmaya odaklanan Polkadot tabanlı, gizliliği koruyan bir oracle ağıdır.

PolkaCipher’ın benzersiz teklifleri, gerçek dünya senaryolarında NFT’lerin kullanım durumunu zorlamaya yardımcı olurken, yine de adil ve doğru olan bir çapraz zincir ağa bağlı. PolkaCipher, kullanıcıların farklı merkezi olmayan uygulamalara (dapps) ve gerçek dünyadaki işletmelere erişim modu olarak NFT’leri kullanarak özel ve güvenli bir şekilde işlem yapmalarına yardımcı olarak iş hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Ekip doğru ve güvenilir veriler sağlamak için doğrulanmış satıcılara dayanan PolkaCipher kullanarak zincir dışı internet ekonomisi ile zincir üstü blok zinciri merkezi olmayan uygulama arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyor.

CPHR Token Nedir?

CPHR, PolkaCipher ekosistemi kripto para birimi simgesidir. CPHR, işlemler için NFT’leri finanse etmek veya krediler için teminat olarak kullanmak için diğer StableCoin’lerle birlikte kullanılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CPHR Coin Nasıl Alınır?

CPHR token maksimum arzı 1.000.000.000 CPHR token’dir. Dolaşımda 52.760.000 CPHR token bulunmaktadır. CPHR Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...