İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PolkaCipher (CPHR) Coin Nedir? Geleceği ve Toplam Arz

PolkaCipher, özel NFT’lerin kullanım durumunu zincir dışı işletmelere getirmeye ve zincir içi Defi uygulamalarına sorunsuz entegrasyon için bir köprü olmaya odaklanan Polkadot tabanlı, gizliliği koruyan bir oracle ağıdır.

PolkaCipher’ın benzersiz teklifleri, gerçek dünya senaryolarında NFT’lerin kullanım durumunu zorlamaya yardımcı olurken, yine de adil ve doğru olan bir çapraz zincir ağa bağlı. PolkaCipher, kullanıcıların farklı merkezi olmayan uygulamalara (dapps) ve gerçek dünyadaki işletmelere erişim modu olarak NFT’leri kullanarak özel ve güvenli bir şekilde işlem yapmalarına yardımcı olarak iş hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Ekip doğru ve güvenilir veriler sağlamak için doğrulanmış satıcılara dayanan PolkaCipher kullanarak zincir dışı internet ekonomisi ile zincir üstü blok zinciri merkezi olmayan uygulama arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyor.

CPHR Token Nedir?

CPHR, PolkaCipher ekosistemi kripto para birimi simgesidir. CPHR, işlemler için NFT’leri finanse etmek veya krediler için teminat olarak kullanmak için diğer StableCoin’lerle birlikte kullanılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CPHR Coin Nasıl Alınır?

CPHR token maksimum arzı 1.000.000.000 CPHR token’dir. Dolaşımda 52.760.000 CPHR token bulunmaktadır. CPHR Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...