İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PolkaCipher (CPHR) Coin Nedir? Geleceği ve Toplam Arz

PolkaCipher, özel NFT’lerin kullanım durumunu zincir dışı işletmelere getirmeye ve zincir içi Defi uygulamalarına sorunsuz entegrasyon için bir köprü olmaya odaklanan Polkadot tabanlı, gizliliği koruyan bir oracle ağıdır.

PolkaCipher’ın benzersiz teklifleri, gerçek dünya senaryolarında NFT’lerin kullanım durumunu zorlamaya yardımcı olurken, yine de adil ve doğru olan bir çapraz zincir ağa bağlı. PolkaCipher, kullanıcıların farklı merkezi olmayan uygulamalara (dapps) ve gerçek dünyadaki işletmelere erişim modu olarak NFT’leri kullanarak özel ve güvenli bir şekilde işlem yapmalarına yardımcı olarak iş hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Ekip doğru ve güvenilir veriler sağlamak için doğrulanmış satıcılara dayanan PolkaCipher kullanarak zincir dışı internet ekonomisi ile zincir üstü blok zinciri merkezi olmayan uygulama arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyor.

CPHR Token Nedir?

CPHR, PolkaCipher ekosistemi kripto para birimi simgesidir. CPHR, işlemler için NFT’leri finanse etmek veya krediler için teminat olarak kullanmak için diğer StableCoin’lerle birlikte kullanılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CPHR Coin Nasıl Alınır?

CPHR token maksimum arzı 1.000.000.000 CPHR token’dir. Dolaşımda 52.760.000 CPHR token bulunmaktadır. CPHR Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....