İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Polymath (POLY) Coin nedir?

POLY coin temelinde ne vardır?

Polymath, kripto para biriminleri için menkul değerler ihraç izini verir; tahviller, hisseler ve sözleşmelerin alış satışlarında kripto para kullanılmasını sağlar. Bu şirketin arkasındaki ideoloji varlıkların token ile alınıp satılması ve daha hızlı bir süreç elde edilmesidir.

Bu alanda daha öncede bir çok çalışma yapıldı. Varlıkların kripto para birimleri ile alınması daha güvenli ve hızlı olacağından fiziksel paraya göre daha avantajlı bir durumda görünüyor.

Polymath CEO’su Polymath ve LEXIT arasındaki iş birliği ile kripto para ile mülkiyet satın alınması konusunda ciddi yol kat ettiklerini açıkladı. Ayrıca bu kripto dünyasında konuşulan en büyük şey olabilir iddasında bulundu.

Doğru olduğunu bildiğimiz şey, belirteçler gibi menkul kıymetlerin blok zincirde son derece iyi çalıştığıdır. Bu proje daha hızlı anlaşmalara yardımcı olabilir, daha yüksek likiditeye olanak sağlayabilir ve işlem ücretlerindeki genel maliyetleri azaltabilir . Buna ek olarak haftada 7 gün gün yirmi dört saat ticaret için platformun sürekli aktif olması büyük bir avantaj sağlayacaktır. Sonuçta insanlar hafta sonlarında da menkul değer satın almak istiyorlar ve yıllardır bankalar bunu karşılıyamıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

POLY coin hangi borsada işlem görüyor?

31.07.2018 tarihi itibari ile POLY coin Binance borsasında listelenmiştir.

Polymath ( POLY ) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar