İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Populous (PPT) coin nedir?

Populous, şu anda lokalize ve sınırlı bir pazar sektörü olanı küreselleştiren bir P2P (eşler arası) fatura finansmanı platformudur. Bu, Blockchain’in dağıtılmış defteri teknolojisine dayanan küresel bir fatura ticaret platformudur.

Fatura finansmanı, olağanüstü satış faturalarında bulunan nakitin anında açılmasını sağlayan bir fon türüdür. İşletme sahipleri, faturaların alıcılarına nakitlerini daha hızlı açmak için indirimli bir fiyatla fatura satın almalarını sağlar. Fatura faturası borçlu tarafından ödendikten sonra, fatura alıcısı önceden kabul edilen miktarı alır.

Populous, Blockchain’in XBRL verileri, Altman Z skoru formülü, akıllı sözleşmeler ve istikrarlı fiyat ile donatılmış simgeler aracılığıyla işletme sahiplerini fatura alıcılarıyla benzersiz bir şekilde global ölçekte birbirine bağlar.

İşletmeleri doğrudan global fatura alıcılarıyla doğrudan bağlayarak üçüncü taraflara veya finansal kuruluşlara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak geleneksel fatura finansmanı sistemini bozmayı amaçlıyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PPT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar