İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Populous (PPT) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Populous, şu anda lokalize ve sınırlı bir pazar sektörü olanı küreselleştiren bir P2P (eşler arası) fatura finansmanı platformudur. Bu, Blockchain’in dağıtılmış defteri teknolojisine dayanan küresel bir fatura ticaret platformudur.

Fatura finansmanı, olağanüstü satış faturalarında bulunan nakitin anında açılmasını sağlayan bir fon türüdür. İşletme sahipleri, faturaların alıcılarına nakitlerini daha hızlı açmak için indirimli bir fiyatla fatura satın almalarını sağlar. Fatura faturası borçlu tarafından ödendikten sonra, fatura alıcısı önceden kabul edilen miktarı alır.

Populous, Blockchain’in XBRL verileri, Altman Z skoru formülü, akıllı sözleşmeler ve istikrarlı fiyat ile donatılmış simgeler aracılığıyla işletme sahiplerini fatura alıcılarıyla benzersiz bir şekilde global ölçekte birbirine bağlar.

İşletmeleri doğrudan global fatura alıcılarıyla doğrudan bağlayarak üçüncü taraflara veya finansal kuruluşlara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak geleneksel fatura finansmanı sistemini bozmayı amaçlıyorlar.

PPT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar