İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Postegram Report Nedir? Ne İşe Yarar?

Postegram Report daha önceleri bilinen adıyla Ghosty Analyze; Instagram için kullanılan profesyonel bir takipçi analizi olarak tasarlanmış bir programdır.

Postegram Report programı ile Instagram takipçilerinizi takip edebilir, Instagram’da sizi kimin takip etmediğini, sizi engelleyenleri tespit edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz…

Daha önceki zamanlarda App Store’da pek çok farklı isimlerle kullanıma sunulan Postegram Report uygulaması kendi İnstagram hesabınızı daha verimli kullanmanızı sağlayan bir yazılımdır. Postegram Report uygulaması ile profilinizi daha net ve daha detaylı analiz etmenize olanak tanımaktadır. İnstagram profilinizle alakalı olan tüm bilgilere daha kolay erişmenizi sağlamayan ve App Store’da kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Postegram Report programı sadece Apple ürünleri için tasarlanmıştır.

Postegram Report Ne İşe Yarar?

Postegram Report uygulamasının en önemli ve en çok kullanılan özelliği tabi ki sizi İnstagram’da takipten çıkaran ya da sizi engelleyen kullanıcıları görmenizi sağlamasıdır. Takipçi sayılarının, etkileşimlerin oldukça önemli olduğu günümüz sosyal medyasında hayati önem taşıyan bir özellik olduğunu görebiliriz. Postegram Report uygulaması İnstagram takipçilerinizin mevcut artış ve azalış hareketlerini eş zamanlı olarak takip etmekte ve bu değişimleri kullanıcıya rapor etmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ayrıca Postegram Report uygulaması, İnstagram üzerinden yapmış olduğunuz her bir paylaşımınızın ayrı olarak performans değerlendirmesini anlaşılır olarak ekranınıza taşımaktadır. Postegram Report uygulaması size İnstagram takipçi sayınızın artmasında mutlaka katkıda bulunacaktır. Uygulamanın size vereceği raporlar sayesinde daha kaliteli paylaşımlar üretebilir ve daha çok beğenilen bir profil sahibi olabilirsiniz. Postegram Report uygulaması tüm bu işlevlerin yanında sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen İnstagram kullanıcılarını da görebilir ve analizler yapabilirsiniz.

Postegram Report Özellikleri

Postegram Report uygulaması özelliklerini öğrendiğinizde siz de İnstagram profil analizlerinizde mutlaka kullanmak isteyeceksiniz. Öncelikle bu program yardımı ile takipçi analizlerinizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte sizi takibi bırakan profilleri, size geri takip yapmayanları ya da sizi engelleyenleri görebilirsiniz. Başka bir özellik ise;  aktif veya pasif takipçilerinizin kimler olduğunu öğrenebilirsiniz. Size paylaşımlarınızla ilgili analizler de sunabilmektedir. Mesela İnstagram’da en çok beğeni ve yorum alarak etkileşim oluşturan paylaşımlarınızı ve diğerlerini inceleyebilirsiniz.

Postegram Report uygulaması takipçilerini analiz eder ve hedef kitlenizi tanımanızı ve cinsiyet, aktif olunan zaman gibi özelliklerini raporlar. Uygulama sayesinde öğrendiğiniz beğeni analizlerine bakarak sonraki paylaşımlarınızı hazırlayabilirsiniz. Böylece en fazla dikkat çeken içeriklerden daha fazla paylaşım yaparak takipçi sayınızı da arttırabilirsiniz.

Postegram Report uygulamasını kullanmak için uygulamanın Instagram hesabınıza erişimine izin vermeniz gerekmektedir. Bunun için ise uygulama ile Instagram hesap bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Sonrasında uygulama İnstagram takipçilerinizi ve beğenilerinizi analiz etmeye başlayacak ve size raporlar sunmaya başlayacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...