İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Power Ledger (Powr) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Power Ledger merkezi olmayan bir enerji değişim platformudur. Bu teknoloji, mevcut elektrik dağıtım şebekelerine veya güneş enerji panellerine bağlı konut ve ticari gelişmelerde (çok üniteli / çoklu kiracılı dahil olmak üzere) üretilen fazla yenilenebilir enerjinin satışını mümkün hale getirmeyi planlıyor.

POWR, Görev Defteri Ekosistemini besleyen bir Ethereum tabanlı kriptodur. POWR belirteçleri , Uygulama Sahiplerinin ve tüketicilerin P2P ticaret özelliklerine ve diğer Power Ledger uygulamalarına erişmesine olanak tanıyan erişim izni belirteçleri olarak hizmet eder . Ekosistemi küresel olarak senkronize etmek ve pazarlar arası elektrik uyumluluğu oluşturmak için Power Ledger’ın ekosistem işlemlerinde ikinci bir belirteç olan Sparkz kullanılmaktadır. Uygulamalar ana bilgisayar ekosistemine eriştiğinde, POWR belirteçlerini Sparks’a dönüştürebilir.

POWR coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar