İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Power Ledger (Powr) coin nedir?

Power Ledger merkezi olmayan bir enerji değişim platformudur. Bu teknoloji, mevcut elektrik dağıtım şebekelerine veya güneş enerji panellerine bağlı konut ve ticari gelişmelerde (çok üniteli / çoklu kiracılı dahil olmak üzere) üretilen fazla yenilenebilir enerjinin satışını mümkün hale getirmeyi planlıyor.

POWR, Görev Defteri Ekosistemini besleyen bir Ethereum tabanlı kriptodur. POWR belirteçleri , Uygulama Sahiplerinin ve tüketicilerin P2P ticaret özelliklerine ve diğer Power Ledger uygulamalarına erişmesine olanak tanıyan erişim izni belirteçleri olarak hizmet eder . Ekosistemi küresel olarak senkronize etmek ve pazarlar arası elektrik uyumluluğu oluşturmak için Power Ledger’ın ekosistem işlemlerinde ikinci bir belirteç olan Sparkz kullanılmaktadır. Uygulamalar ana bilgisayar ekosistemine eriştiğinde, POWR belirteçlerini Sparks’a dönüştürebilir.

POWR coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar