İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

PREQUEL Nedir? Nasıl Kullanılır?

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha fazlasını vaat etmektedir. Yalnızca fotoğraflar için değil aynı zamanda videolar için de bir düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Efektlerin yanında fotoğrafların düzenlemesi ve çeşitli filtrelerin eklenmesi için bir hizmet vermektedir. Haftalık aylık veyahut yıllık abone sistemleri ile çalışan bu uygulama, kimi zaman kullanıcılara pahalı gelmekteyken çoğu zaman da parasının karşılığını verdiği söylenmektedir. Uygulama günümüzde yalnızca IOS işletim sistemine sahip uygun versiyonları cihazlarda çalışmaktadır. Diğer telefonlar veyahut bilgisayar için bir hizmet vermemektedir. Bu sebeple daha küçük bir kitleye hitap etmektedir.

Aynı zamanda firma, ücretsiz kullanım imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Doğal olarak bu kullanım içerisinde çeşitli filtrelere ve düzenleme araçlarına erişim sağlayabilmekteyken aynı zamanda birçok farklı hizmete de erişemezsiniz. Eğer kişiler, bir şekilde üst düzey düzenlemeleri bu uygulama ile hayata geçirmek istiyorlarsa yüksek ihtimalle tatmin olmayacakları bir sonuçla karşı karşıya kalabilirler. Uygulama giriş yapan herkese 3 günlük bir deneme sürümü hediye etmektedir. Bu süre içerisinde kişiler dilediği gibi ürünün her türlü imkanından faydalanma şansına sahiptir. Eğer bu sürümü alırsanız da doğrudan süre bitince haftalık üyeliğe geçiş yapmış olacaksınız. Aynı zamanda eğer yıllık abonelik alınırsa çok daha ucuza gelecektir.

PREQUEL Özellikleri

Uygulama içerisinde yaklaşık 300 adet farklı filtre içermektedir. Aynı zamanda bu fitrelere efektler de eşlik ettiğinde kişileri çok geniş bir alan karşılamaktadır. Bu uygulamayı kullanarak özellikle sosyal medya içerisinde çeşitli içerikler paylaşıyorsanız alacağınız sonuçlar sizleri bu platformlarda bir adım öne çıkaracaktır.

Uygulama her zaman güncel bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bu alanda çalışan ekip, gece gündüz yeni filtrelerin ve efektlerin tasarlanmasında markaya hizmet etmektedir. Bu sayede sürekli dinamik bir efekt çeşitliliği sizi beklemektedir. Kısa videoları çok daha güzel bir şekilde düzenleyebileceğiniz bu uygulamanın içindeki düzenleme araçları da bu yönde geliştirilmektedir. Fotoğraflar üzerinde de oynama yaparak özellikle yüz ve vücut üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz araçlar bulunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PREQUEL Telefonlara Nasıl İndirilir?

Uygulama IOS cihazlar için oldukça stabil çalışmaktadır ve çok daha net hizmetler sağlayabilmektedir. Öte yandan Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar da bu uygulamadan yararlanabilirken yeteri derecede kişileri kullanım sırasında tatmin etmeyecektir. Telefonların uygulama marketlerine giriş yaptığınızda karşınıza çıkan arama bölümüne programın ismini yazınız. Daha sonrasında indir kısmından telefonlarınıza bu programı kurduktan sonra çok kısa bir sürede uygulamanın sunduklarından faydalanmaya başlayabilmektesiniz. Prequel pro apk ise Android cihazlarda internet üzerinden indirilebilir. Tarayıcınıza bu cümleyi yazdıktan sonra çeşitli sitelerden programın dosyasını indirerek kurulum yapabilirsiniz. Bu sayede profesyonel özelliklerine de sahip olabileceksiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...