İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

PREQUEL Nedir? Nasıl Kullanılır?

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha fazlasını vaat etmektedir. Yalnızca fotoğraflar için değil aynı zamanda videolar için de bir düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Efektlerin yanında fotoğrafların düzenlemesi ve çeşitli filtrelerin eklenmesi için bir hizmet vermektedir. Haftalık aylık veyahut yıllık abone sistemleri ile çalışan bu uygulama, kimi zaman kullanıcılara pahalı gelmekteyken çoğu zaman da parasının karşılığını verdiği söylenmektedir. Uygulama günümüzde yalnızca IOS işletim sistemine sahip uygun versiyonları cihazlarda çalışmaktadır. Diğer telefonlar veyahut bilgisayar için bir hizmet vermemektedir. Bu sebeple daha küçük bir kitleye hitap etmektedir.

Aynı zamanda firma, ücretsiz kullanım imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Doğal olarak bu kullanım içerisinde çeşitli filtrelere ve düzenleme araçlarına erişim sağlayabilmekteyken aynı zamanda birçok farklı hizmete de erişemezsiniz. Eğer kişiler, bir şekilde üst düzey düzenlemeleri bu uygulama ile hayata geçirmek istiyorlarsa yüksek ihtimalle tatmin olmayacakları bir sonuçla karşı karşıya kalabilirler. Uygulama giriş yapan herkese 3 günlük bir deneme sürümü hediye etmektedir. Bu süre içerisinde kişiler dilediği gibi ürünün her türlü imkanından faydalanma şansına sahiptir. Eğer bu sürümü alırsanız da doğrudan süre bitince haftalık üyeliğe geçiş yapmış olacaksınız. Aynı zamanda eğer yıllık abonelik alınırsa çok daha ucuza gelecektir.

PREQUEL Özellikleri

Uygulama içerisinde yaklaşık 300 adet farklı filtre içermektedir. Aynı zamanda bu fitrelere efektler de eşlik ettiğinde kişileri çok geniş bir alan karşılamaktadır. Bu uygulamayı kullanarak özellikle sosyal medya içerisinde çeşitli içerikler paylaşıyorsanız alacağınız sonuçlar sizleri bu platformlarda bir adım öne çıkaracaktır.

Uygulama her zaman güncel bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bu alanda çalışan ekip, gece gündüz yeni filtrelerin ve efektlerin tasarlanmasında markaya hizmet etmektedir. Bu sayede sürekli dinamik bir efekt çeşitliliği sizi beklemektedir. Kısa videoları çok daha güzel bir şekilde düzenleyebileceğiniz bu uygulamanın içindeki düzenleme araçları da bu yönde geliştirilmektedir. Fotoğraflar üzerinde de oynama yaparak özellikle yüz ve vücut üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz araçlar bulunmaktadır.

PREQUEL Telefonlara Nasıl İndirilir?

Uygulama IOS cihazlar için oldukça stabil çalışmaktadır ve çok daha net hizmetler sağlayabilmektedir. Öte yandan Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar da bu uygulamadan yararlanabilirken yeteri derecede kişileri kullanım sırasında tatmin etmeyecektir. Telefonların uygulama marketlerine giriş yaptığınızda karşınıza çıkan arama bölümüne programın ismini yazınız. Daha sonrasında indir kısmından telefonlarınıza bu programı kurduktan sonra çok kısa bir sürede uygulamanın sunduklarından faydalanmaya başlayabilmektesiniz. Prequel pro apk ise Android cihazlarda internet üzerinden indirilebilir. Tarayıcınıza bu cümleyi yazdıktan sonra çeşitli sitelerden programın dosyasını indirerek kurulum yapabilirsiniz. Bu sayede profesyonel özelliklerine de sahip olabileceksiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...

Uygulama

İnsanların gündelik yaşantıları içerisinde mobil cihazların varlığı her geçen gün hakimiyetini arttırmaktadır. Yalnızca yetişkin insanlar değil artık 3 yaşındaki çocuk bile bu cihazları çok...

Uygulama

VideoShow uygulaması insanların video içeriklerini düzenleyip değiştirebilmeleri için çeşitli imkanlar sunan bir yazılımdır. Aynı zamanda slayt gösterilerinin düzenlenmesi için bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Profesyonel bir...

Uygulama

Mobil cihazların ortaya çıkmasıyla beraber bu ürünlerin kameraları da birçok insan tarafından kullanılır olmuştur. Özellikle son dönemlerde teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle mobil cihazların özellikle...