İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PRIDE Coin Nedir? | Nomad Exiles Nedir? | PRIDE Coin Bilgileri

Nomad Exile, farklı çok oyunculu mekaniklere sahip bir RPG oyunudur. Proje, oyuncuların oyunda kazanmalarını sağlayan bir oyna-kazan para kazanma modeline dayanmaktadır. Oyun türü, ortaçağ ortamının (Dune, Star Wars, vb.) öğelerini içeren bilim kurgudur.

Geliştiriciler, Aztek ve Maya gibi Güney Amerika kabilelerinin kültürünü, kristallerin teknolojik ilerlemenin özü olduğu özel siberpunk alt türü olan kristalpunk ile birleştiren benzersiz bir görsel stil buldular.

Nomad Exiles’da eğlence ve gelir için pek çok mekanik var. Hikaye görevlerinin oynanması, geniş yerlerde kıyamet sonrası dünyanın sırlarının ve gizemlerinin bağımsız keşfi, Arena’da diğer oyuncularla savaşlar, evcil hayvanları eğitmek ve yetiştirmek, barınağınızı inşa etmek ve korumak, oyun içi NFT pazarında ticaret yapmak.

PGS, tüm Pride MetaVerse sisteminde kullanılan bir simgedir. Jetonlar oyun para birimi, oyuncu ödülü olarak, ayrıca turnuvalarda bahis koymak için vb. kullanılabilir.

Nomad Exiles Pazar Yeri

Nomad Exile sadece çok oyunculu bir RPG değil, her şeyden önce, geniş bir oyun içi ekonomisine sahip, oynayarak kazanılan bir oyundur, bu da oyuncuların sadece oynayarak kazanabileceği anlamına gelir. Barınak, silah ve zırh vb. için kaynak ticareti yapın ve satın.

Oyunda sahip olduğunuz benzersiz öğeler olan NFT’yi diğer oyunculara satın. Oyuncuların farklı zorluk seviyelerindeki zindanlarda bulabilecekleri kaynaklardan “Büyü Tablosu”nda değerli eşyalar oluşturulabilir. Bu eşyaları jetonlar için diğer oyunculara sat ve zengin ol!

Ayrıca evcilleştirdiğiniz evcil hayvanları diğer oyunculara satabilirsiniz. Fiyat, nadirlik, seviye ve becerilere göre belirlenir. Diğer ikisini yetiştirerek her zaman benzersiz becerilere sahip nadir bir evcil hayvan elde etmeyi deneyebilirsiniz!

PRIDE Coin Nedir?

Nomad Exile yerel para birimi ve yönetişim belirteci PRIDE coin’dir. PRIDE coin maksimum arz miktarı 250.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

PRIDE Coin Nasıl Alınır?

PRIDE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Heroes Chained (HC), oyuncunun bir Lonca Ustası olduğu ve kahramanları topladığı bir fantezi aksiyon RPG oyunudur. Oyunda değerli olan her öğe, bağımsız bir blok...

Kripto Para

RIZON, optimum iş ölçeklenebilirliği ve kullanılabilirliği sağlamak için Tendermint motorunu ve Cosmos Blok Zincirler Arası İletişim Protokolünü kullanır. RIZON’a katkıda bulunan modüller ve hizmetler, merkezi...

Kripto Para

XY Finance, DeFi ve Metaverse için tek duraklı bir çapraz zincir toplayıcıdır. Misyonu, jetonlar, NFT’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere zincir üzerindeki varlıkların tüm...

Kripto Para

NEOPIN, yalnızca blok zinciri teknolojisine dayalı çeşitli finansal hizmetler (örn. Staking, Swap, Verim Çiftçiliği, Kilitleme) sağlamakla kalmayan, aynı zamanda NFT, P2E ve S2E gibi...