İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PRIDE Coin Nedir? | Nomad Exiles Nedir? | PRIDE Coin Bilgileri

Nomad Exile, farklı çok oyunculu mekaniklere sahip bir RPG oyunudur. Proje, oyuncuların oyunda kazanmalarını sağlayan bir oyna-kazan para kazanma modeline dayanmaktadır. Oyun türü, ortaçağ ortamının (Dune, Star Wars, vb.) öğelerini içeren bilim kurgudur.

Geliştiriciler, Aztek ve Maya gibi Güney Amerika kabilelerinin kültürünü, kristallerin teknolojik ilerlemenin özü olduğu özel siberpunk alt türü olan kristalpunk ile birleştiren benzersiz bir görsel stil buldular.

Nomad Exiles’da eğlence ve gelir için pek çok mekanik var. Hikaye görevlerinin oynanması, geniş yerlerde kıyamet sonrası dünyanın sırlarının ve gizemlerinin bağımsız keşfi, Arena’da diğer oyuncularla savaşlar, evcil hayvanları eğitmek ve yetiştirmek, barınağınızı inşa etmek ve korumak, oyun içi NFT pazarında ticaret yapmak.

PGS, tüm Pride MetaVerse sisteminde kullanılan bir simgedir. Jetonlar oyun para birimi, oyuncu ödülü olarak, ayrıca turnuvalarda bahis koymak için vb. kullanılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Nomad Exiles Pazar Yeri

Nomad Exile sadece çok oyunculu bir RPG değil, her şeyden önce, geniş bir oyun içi ekonomisine sahip, oynayarak kazanılan bir oyundur, bu da oyuncuların sadece oynayarak kazanabileceği anlamına gelir. Barınak, silah ve zırh vb. için kaynak ticareti yapın ve satın.

Oyunda sahip olduğunuz benzersiz öğeler olan NFT’yi diğer oyunculara satın. Oyuncuların farklı zorluk seviyelerindeki zindanlarda bulabilecekleri kaynaklardan “Büyü Tablosu”nda değerli eşyalar oluşturulabilir. Bu eşyaları jetonlar için diğer oyunculara sat ve zengin ol!

Ayrıca evcilleştirdiğiniz evcil hayvanları diğer oyunculara satabilirsiniz. Fiyat, nadirlik, seviye ve becerilere göre belirlenir. Diğer ikisini yetiştirerek her zaman benzersiz becerilere sahip nadir bir evcil hayvan elde etmeyi deneyebilirsiniz!

PRIDE Coin Nedir?

Nomad Exile yerel para birimi ve yönetişim belirteci PRIDE coin’dir. PRIDE coin maksimum arz miktarı 250.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

PRIDE Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

PRIDE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...