İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

PUBG Mobile Taiwan VPN İle Nasıl Hediye Alınır?

PUBG Mobile Taiwan sunucularından giriş yapan kullanıcılara çeşitli hediyeler dağıtıyor. Bu hediyeleri almak için yapmanız gerekenler ise çok basit. Oyuna bir VPN aracılığıyla Taiwan sunucusundan bağlandığınız durumda efsanevi itemler, paraşüt ve gümüş gibi çeşitli öğeler kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile’de hediyeleri kazanmak için ilk olarak Taiwan sunucusuna bağlanabileceğiniz bir VPN bulmanız gerekiyor. Birçok oyuncu tarafından belirtildiği üzere Taiwan sunucusuna bağlanmak VPN uygulamalarında problem çıkarabiliyor. Bunun için ilk olarak aşağıdaki VPN uygulamalarını denemenizi tavsiye ediyoruz.

[affiliate_news id=”14978″]

[affiliate_news id=”14974″]

Advertisement. Scroll to continue reading.

[affiliate_news id=”14165″]

Bunların yanında ZenVPN, ExpressVPN, NordVPN gibi seçenekleri deneyebilirsiniz. Bu uygulamalar genelde 24 saatlik veya 1 haftalık deneme sürümleri sunduğundan dolayı PUBG hediyelerinizi bu süre içinde kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Denediğiniz VPN sunucularından Taiwan sunucusuna bağlandıktan sonra aşağıdaki adımları takip edin:

  • Oyuna giriş yapın.
  • Güncelleme çıkması durumunda bekleyin. Sunucu yükü ağır olduğundan dolayı bağlanmak için beklemeniz gerekebilir. Bu durumda farklı bir VPN uygulaması ile bağlanmayı deneyebilirsiniz.
  • Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra hediyelerinizi toplayın. Kullandığınız cihazın iOS veya Android olmasına bağlı olarak aldığınız hediyeler değişiklik gösterebilmektedir.

Ayrıca Tayvan dışında ülkeler için de bu yöntemi deneyerek hediye kazandığını belirten oyuncular bulunuyor. VPN ile Rusya, Fransa, Hollanda gibi ülkelerin sunucularına bağlanarak hediye kazanmayı deneyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar