İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Pundi X (NPXS) coin nedir?

Geçtiğimiz günlerde Binance borsasında listelenen NPXS coin’in yaratıcısı PundiX bir POS ödeme ​​şirketidir. PundiX şuan dünya genelinde kullanılmakta olan POS cihazlarına ek olarak kripto para ile ödeme yapılmasına olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır. Şirket danışmanlarından David Ben Kay, bu POS cihazlarının 3 yıl gibi kısa bir sürede yaygınlaşmasını bekliyor. 

Kripto paraların daha fazla benimsenmesi ve güven kazanmasının ardından normal kredi kartı ve banka kartı işlemlerinide yapan PundiX düşük komisyon işlem ücretleri ile kısa sürede yaygınlaşabilir.

Binance borsasına girmesi ile birlikte tanıdığımız NPXS coin için şirket danışmanları “piyasada sayısı oldukça fazla olabilir ancak uzun vadede temel bir hizmete bağladığımız coinler değer kazanacak ve yatırımcısına kar ettirecektir” açıklaması yaptılar.

NPXS coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 4, 2018 at 10:38 pm

    ıcoda alanlar binanceye girince güzel kar getirdi

  2. fatih

    Eylül 4, 2018 at 10:38 pm

    yerli fenomenlerin dilinden düşmeyen coin yukardan alanlar biraz beklicek gibi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar