İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Radarbot Nedir? | Nasıl Kullanılır? | Hız Kamerası Dedektörü

Uygulama içerisinde tam ve gerçek zamanlı kullanıcılar bulunmaktadır. Bu kişiler, veri paylaşımları yaparak şehirler arası veyahut şehir içi yollar hakkında bilgileri sizlere ulaştırmaktadır. Anlık bildirimlerin yapılması da sizlerin 7/24 kullanabileceği bir uygulama olmasının önünü açmaktadır.

Radarbot uygulaması, yolculuklarınızın bir numaralı yardımcısı olacaktır. Öte yandan bu uygulamanın kullanılmasının en önemli yanı yollarda bulunan radarların tespit edilebilmesi içindir. Bu sayede kişiler, yolculukları boyunca güvenli bir şekilde ceza almadan hareket edebilmektedirler. Tamamen yasal olan bu uygulama sayesinde, şoförler birbirleri ile bir şekilde etkileşim içerisinde olabilmektedir. Uygulama, geliştiricileri tarafından her gün aktif olarak takip edilmekte ve güncellenmektedir. Radarbot uygulamasını hemen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Radarbot Özellikleri

Bazı dönemlerde, özellikle şehirler arası yollarda devlet yetkilileri denetleme amacıyla radar sistemi kurmaktadır. Bu sistemler anlık olarak kurulmakta ve belirli sürelerde hizmet vermektedir.

Radarbot sayesinde birçok şoför güzergahında radar olup olmadığını saptayabilmektedir. Bu sayede güvenli bir sürüş onları bekleyecektir. Öte yandan yollarda yer alan sürekli radarların yerlerini de öğrenebilmektesiniz. Bu sayede 7/24 çalışan radarların etkilerinden kaçabilmektesiniz. Ayrıca yeni açılan yollar veyahut tünellerde radarların yer alıp almadığını uygulama üzerinden öğrenebilmektesiniz. Sürekli aktif olarak kullanılan bir program olması ve insanlar tarafından güncel tutulmasıyla insanların oldukça işine yaramaktadır. Trafik ışıkları hakkında da bilgiler edinmek bu noktalardaki radarları görmek için de uygulamayı kullanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Navigasyon Uyarılarını eşzamanlı olarak almanızı sağlayan Haritalar uygulaması gibi herhangi bir GPS navigatörü ile entegre edilebilir özelliktedir.
 • Pil tasarrufu modu. Uygulama arka planda çalışabilir. Ekran kapalı olsa bile bildirim almaya devam edeceksiniz.
 • En yakın hız kamerasına olan mesafeyi, kameranın konumunu, yönünü ve hız limitini gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.
 • Sesli bildirimler.
 • Seyahat ettiğiniz yöne ilişkin uyarılar. Uygulama, ters yönde veya rotanızın dışında bulunan hız kameralarını otomatik olarak devre dışı bırakır.
 • Bir hız kamerasına yaklaşırken Sesli Uyarılar.
 • Hız sınırı aşıldığında yapılan uyarılar.
 • Motor kullanıcıları için titreşim modu.
 • Tamamen yapılandırılabilir uyarı mesafeleri ve parametreleri.
 • Hız kamerası bildirimlerinin güvenilirliği, tüm kullanıcılar tarafından platforma bildirilen bilgilere göre gerçek zamanlı olarak hesaplanmaktadır.

Tüm bu bildirimler için hız kamerası dedektörü kullanılmaktadır.

Hız Kamerası Dedektörü

Hız kamerası dedektörü ile ehliyetinizi riske atmadan direksiyonda huzur içinde aracınızı kullanabilirsiniz.. Radarbot her türlü hız kamerası hakkında sizleri uyarmaktadır:

 • Sabit hız kameraları.
 • Potansiyel mobil kameralar
 • Tünel kameraları.
 • ANPR kameraları.
 • Trafik ışığı kameraları.
 • Tehlikeli trafik alanları.

Uygulama hem Android işletim sistemine sahip cihazlarda hem de IOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için hizmet vermektedir. Bu noktada cihazınızın işletim sürümü programa uygunsa hızlı bir şekilde uygulama marketinden indirme işlemini gerçekleştirebilmektesiniz.

Telefonunuzdaki uygulama marketlerinden Radarbot yazarak programı aratınız. Karşınıza çıkan en iyi eşleşen uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.. Kurulum gerçekleştikten sonra programın sunmuş olduğu tüm özelliklerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektesiniz. Öte yandan Radarbot apk dosyalarını da internet üzerinden Android cihazlarınıza indirebilmektesiniz. Aynı hizmetleri bu dosyalardan kurulum yaparak da alabileceğiniz için istediğiniz indirme yolunu kullanabilmektesiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...