İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Rangers Protocol (RPG) Coin Nedir? | Yorum | Haber

Rangers Protocol, birden fazla blok zincirinin EVM sistemleri arasında zincirler arası sözleşme birlikte çalışabilirliği ile yüksek performanslı bir blok zinciri grubu gerçekleştirebilir.

Bitcoin’in 11. yılında, DeFi (Merkezi Olmayan Finans) eğilimi, blok zincirinin finansal özelliklerinin değeri hakkında giderek artan bir farkındalık yarattı. 2021’in ilk iki ayında, NFT (Fungible Tokens) ve diğer finansal olmayan alanlar patlaması, blockchain teknolojisi uygulamasına önemli değer kattı. Tıpkı Ethereum’un kuruluşunun başlangıcında uygulama katmanına odaklandığı ve üç tür uygulama sunumunu öngördüğü gibi: finansal, yarı finansal ve finansal olmayan, blok zinciri teknolojisinin başarabileceği şey sadece finansal yenilik değil, endüstriyi iyileştirmesi bekleniyor.

Ethereum’un sarsılmaz ilk hamle avantajı, onu hayati finansal özelliklere sahip çeşitli DeFi uygulamaları için ilk tercih haline getirse de, Ethereum “mükemmel” değildir. Birkaç yıl önce CryptoKitties adlı tek bir dapp, Ethereum ağının neredeyse felç olmasına neden oldu. Bu koşullar, özellikle daha fazla bilgi depolama ve sık kullanıcı etkileşimi gerektiren oyun uygulamaları için Ethereum’u yeterince iyi bir seçim yapmaz. Bu noktada Rangers Protokolü devreye giriyor.

Rangers Protocol (RPG) Token Nedir?

Rangers Protocol 1.0, başlangıçta en iyi blockchain oyunu HyperDragons’a uygulanan Ethereum’un Layer-2 ölçeklenebilir çözümüne dayanmaktadır. Birden fazla yineleme ve işlevsel yükseltmeden sonra, Rangers Protokolü şu anda piyasaya sürülmek üzere hazır hale getirildi.

Rangers Protocol(RPG), geliştiricilerin özgürce karmaşık merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına ve bunları çeşitli senaryolara uyarlamasına olanak tanıyarak kullanıcılara İnternet uygulaması benzeri bir deneyim sunar. Rangers Protokolü, yüksek frekanslı işlem sorunlarını verimli VRF+BLS konsensüs mekanizması aracılığıyla çözer; röle zincirine dayalı çapraz zincir çözümü aracılığıyla veri heterojenliği sorununu çözer; çeşitlilik problemini yatay genişleme yöntemi ile çözer ve etkileşim problemini işlemin gerçek zamanlı onayı ile çözer.

Protocol Özellikleri

  • Yüksek güvenlik: Geçiş zincirine dayalı bir fikir birliği sistemi ve kullanıcıların varlıklarının güvenliğini sağlamak için genel zincirde dağıtılan çoklu imzaları doğrulayan akıllı bir sözleşme kullanır.
  • Köprüleme: Varlık geçişi sorununu çözmek için geçiş zincirine dayalı zincirler arası çözümü entegre eder. Rangers Protokolü, kullanıcıların varlıklarının güvenliğini sağlamak için genel zincirde dağıtılan çoklu imzaları doğrulayan röle zincirine ve akıllı sözleşmeye dayalı bir konsensüs sistemi benimser.
  • Uzlaşma: Yüksek frekanslı ticaret sorununu çözmek için verimli bir VRF+BLS konsensüs mekanizmasını entegre eder. Rangers Protokolü her saniye bir blok üretir. Ağ tıkanıklığı olasılığını en aza indirir ve kullanım maliyetlerini düşürür.
  • NFT Protokolleri: Dijital varlıklar için NFT’yi standart hale getirmek için ERC-721 gibi protokolleri içerir. Rangers Protocol, yaşam döngüsü yönetimi, verilerin yeniden kullanımını destekleyen yeni bir veri yapısı ve veri hakları yönetimi gibi özelliklerini daha da genişletiyor.
  • Gerçek Zamanlı Yanıt: Etkileşimli sorunları çözmek için işlemlerin gerçek zamanlı onayını entegre eder. Rangers Protokolü, kullanıcının bloğun oluşturulmasını beklemesine gerek kalmadan çoğu işlem için gerçek zamanlı yürütme sonucunu döndürebilir.
  • Geliştirici Dostu: Ethereum dapp’lerinin engelsiz erişimini ve ücretsiz geçişini destekler. IDE geliştirmeleri aracılığıyla karmaşık uygulamalarda geliştirici verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

RPG Coin Nasıl Alınır?

Rangers Protocol maksimum arz miktarı 21.000.000 RPG token’dir. RPG Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli bağlantıdan kayıt olabilirsiniz

-.– ..– -.- … . .-.. . -.-. . –.-. .-..- –..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...