İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

RavenCoin (RVN) nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Ravencoin nedir? Raven Platformu varlıkların transferi için dijital eşler arası bir ağdır. Ağ, Westeros’un efsanevi dünyasından ilham almıştır. Ravencoin aynı prensipte çalışır. Blok zincirinde varlıkların kime ait olduğu listeler.

Bu projenin gelişimi, Bitcoin’in 400’ün üzerinde geliştiricisinin yoğun çalışması ve çabası sonucunda oluşmuştur. Raven proje sahipleri, ağın güvenliğini sağlama konusundaki başarıları ile ön plana çıkan özel geliştiriciler ile çalışmaktadırlar. Ravencoin, bu geliştiriciler tarafından yapılan temelin üstüne inşa edildi.

Sade bir dille Ravencoin, varlıkların bir kişiden diğerine aktarılması için optimize edilmiş bir blockchain yaratmak istiyor. Bitcoin’in kapsamlı test ve geliştirilmesine dayanarak, Ravencoin, Bitcoin kodunun bir çatalı üzerinde oluşturulmuştur.

Ravencoin ağı açık kaynaklı ve ücretsizdir. Ravencoin bugün itibari ile Binance borsasında işlem görmektedir.

RavenCoin ( RVN ) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar