İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

REAL Coin Nedir? | Real Realm Nedir? | REAL Coin Hakkında Bilgiler

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna ve Oyna Kazan mekanizmalarını uygulayan yenilikçi bir blok zinciri tabanlı oyun olmayı hedeflemektedir.

Oyuna katılan oyuncular, NFT kahramanları Mies için karada bir krallık oluşturmak, yükseltmek ve inşa etmek için harika fırsatlara sahipler. Her seviye daha fazla gelir elde etmek için tasarlanmıştır.

Real Realm, oynaması ücretsiz oyunculara sunduğu özel tekliflerle onu diğerlerinden benzersiz kılıyor.

Oyun boyunca, oyuncuların yolculuklarına başlamak için herhangi bir para harcamasına gerek yoktur. Günlük görevleri tamamlayan ve oyunun ekosistemine katkıda bulunan gayretli oyuncular bile çok büyük kazançlar elde edebilirler.

Sıfır yatırım ile kazanmanın yaygın yolları vardır:

  1. Arkadaş tavsiyesi ve topluluk katkısı: Oyun, arkadaşlarını sosyal medya etkinlikleriyle (Twitter, Discord, Telegram,…) davet edenleri, topluluğu güçlendiren oyuncuları ödüllerle destekler.
  2. Savaş çiftçiliği: Oyuncular, REAL Jetonlar, NFT’ler ve Elmaslar karşılığında Market’te satılabilen, oynaması ücretsiz savaş modlarında Materyalleri ve NFT parçalarını toplayabilir.
  3. Burs: Oyuncular ayrıca savaşmak ve çabaları için komisyon kazanmak için kıdemli oyunculardan NFT kiralayabilir, bu günlük ve haftalık olarak sınırlı olacaktır.
  4. Mentorluk: Giriş seviyesi oyuncular, deneyimli oyuncularla NFT’leri eşleştirebilir ve karşılıklı ödüller kazanmak için ortak savaş yapabilir, bu günlük ve haftalık olarak sınırlı olacaktır.

Real Realm, oyunu erken aşamadan destekleyen öncü oyuncular için büyük bir teşvik sunuyor. Toplam 3333 NFT Mies, üstün başarıları en erken tamamlayan kişilere airdrop olarak gönderilecektir.

3333 NFT Mies, değeri 500.000 doların üzerindedir.

Real Realm Kurucu Ekip ve Güvenlik

Real Realm ekibi, oyunu istikrarlı ve kalıcı olarak yürütmek için sağlam bir zemin oluşturmayı vaat eden blok zinciri teknolojisinin yanı sıra oyun geliştirme alanında uzman yetenekli üyelerden oluşmaktadır.

Tüm işlemler ve Mies verileri, Real Realm evrenindeki tüm işlem ve faaliyetlerin halka açık ve güvenli olacağını garanti eden prestijli 3. taraflar aracılığıyla izlenir ve denetlenir.

REAL Coin Nedir?

REAL Token, Real Realm Universe’de çok önemli bir rol oynar. Yönetişim, NFT satın alma, özel etkinlikler ve turnuva giriş izni için kullanılan para birimidir.

Elmas

Elmas, oyun içi mağazadan eşya satın almak için kullanılan ana para birimidir. Kullanıcılar, REAL Simgelerini oyuna yükleyerek veya oyun içi etkinliklere katılarak elmas alabilirler.

Elmas şu amaçlarla kullanılabilir:

  1. Yükseltme birimleri, kahramanlar, binalar, Mies gibi zamana dayalı mekanizmaları hızlandırın.
  2. Savaşmak için gereken enerji olan Ekmek çubuğunu yeniden doldurun.

Toplamda kaç REAL token üretilmiştir?

REAL token maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

REAL Coin nasıl alınır?

REAL coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io, CWEB token projesini kısa bir Startup aşamasının ardından listeye ekledi. Bu yazımızda CWEB hakkında merak edilenleri paylaşacağız. Coinweb, gerçek dünya kullanımı için birlikte...

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...