İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

REAL Coin Nedir? | Real Realm Nedir? | REAL Coin Hakkında Bilgiler

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna ve Oyna Kazan mekanizmalarını uygulayan yenilikçi bir blok zinciri tabanlı oyun olmayı hedeflemektedir.

Oyuna katılan oyuncular, NFT kahramanları Mies için karada bir krallık oluşturmak, yükseltmek ve inşa etmek için harika fırsatlara sahipler. Her seviye daha fazla gelir elde etmek için tasarlanmıştır.

Real Realm, oynaması ücretsiz oyunculara sunduğu özel tekliflerle onu diğerlerinden benzersiz kılıyor.

Oyun boyunca, oyuncuların yolculuklarına başlamak için herhangi bir para harcamasına gerek yoktur. Günlük görevleri tamamlayan ve oyunun ekosistemine katkıda bulunan gayretli oyuncular bile çok büyük kazançlar elde edebilirler.

Sıfır yatırım ile kazanmanın yaygın yolları vardır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. Arkadaş tavsiyesi ve topluluk katkısı: Oyun, arkadaşlarını sosyal medya etkinlikleriyle (Twitter, Discord, Telegram,…) davet edenleri, topluluğu güçlendiren oyuncuları ödüllerle destekler.
  2. Savaş çiftçiliği: Oyuncular, REAL Jetonlar, NFT’ler ve Elmaslar karşılığında Market’te satılabilen, oynaması ücretsiz savaş modlarında Materyalleri ve NFT parçalarını toplayabilir.
  3. Burs: Oyuncular ayrıca savaşmak ve çabaları için komisyon kazanmak için kıdemli oyunculardan NFT kiralayabilir, bu günlük ve haftalık olarak sınırlı olacaktır.
  4. Mentorluk: Giriş seviyesi oyuncular, deneyimli oyuncularla NFT’leri eşleştirebilir ve karşılıklı ödüller kazanmak için ortak savaş yapabilir, bu günlük ve haftalık olarak sınırlı olacaktır.

Real Realm, oyunu erken aşamadan destekleyen öncü oyuncular için büyük bir teşvik sunuyor. Toplam 3333 NFT Mies, üstün başarıları en erken tamamlayan kişilere airdrop olarak gönderilecektir.

3333 NFT Mies, değeri 500.000 doların üzerindedir.

Real Realm Kurucu Ekip ve Güvenlik

Real Realm ekibi, oyunu istikrarlı ve kalıcı olarak yürütmek için sağlam bir zemin oluşturmayı vaat eden blok zinciri teknolojisinin yanı sıra oyun geliştirme alanında uzman yetenekli üyelerden oluşmaktadır.

Tüm işlemler ve Mies verileri, Real Realm evrenindeki tüm işlem ve faaliyetlerin halka açık ve güvenli olacağını garanti eden prestijli 3. taraflar aracılığıyla izlenir ve denetlenir.

REAL Coin Nedir?

REAL Token, Real Realm Universe’de çok önemli bir rol oynar. Yönetişim, NFT satın alma, özel etkinlikler ve turnuva giriş izni için kullanılan para birimidir.

Elmas

Elmas, oyun içi mağazadan eşya satın almak için kullanılan ana para birimidir. Kullanıcılar, REAL Simgelerini oyuna yükleyerek veya oyun içi etkinliklere katılarak elmas alabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Elmas şu amaçlarla kullanılabilir:

  1. Yükseltme birimleri, kahramanlar, binalar, Mies gibi zamana dayalı mekanizmaları hızlandırın.
  2. Savaşmak için gereken enerji olan Ekmek çubuğunu yeniden doldurun.

Toplamda kaç REAL token üretilmiştir?

REAL token maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

REAL Coin nasıl alınır?

REAL coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...