İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

REAP Coin Nedir? | ReapChain Nedir? | REAP Coin Hakkında Bilgiler

ReapChain, mevcut IoT Blockchain’in sorunlarını çözmek için oluşturuldu.

Genel ve özel Blok Zincirlerini ve iki yönlü fikir birliği algoritmasını (PoDC) birleştiren Shell-Core yapısına dayanarak, mevcut Blok Zincirinin üç sorununun üstesinden gelmeyi amaçlıyor: “ölçeklenebilirlik, güvenlik ve ademi merkeziyetçilik”.

Ayrıca Reap SDK üzerinden bir nesnenin PID’sini vererek, cihazlar arasında karşılıklı doğrulama yoluyla güvenliği artırarak ve verilerde sahteciliği önleyerek temiz verilerin güvenliğini sağlamak mümkündür.

ReapChain, hem tam güvenlik hem de şeffaflığa sahip teknolojiyle yeni bir IoT Blockchain dünyası yaratıyor.

Kabuk-Çekirdek Yapısı

Shell-Core yapısı, Blockchain ve IoT endüstrisinin etkin yakınsamasını gerçekleştirerek mevcut Blockchain’in üçlemesini çözer.

Yeni hibrit Blockchain, mevcut Blockchain’in üçlü problemini çözmek için genel ve özel Blockchain’lerin mükemmel bir şekilde kaynaştırıldığı kabuk çekirdek yapısı ve PoDC konsensüs algoritması aracılığıyla uygulanır.

Kabuk-Çekirdek Yapısı çift katmanlı bir zincire sahiptir ve dışta ReapMiddleChain tarafından sahte bir defter hücre bloğu ve içeride gerçek defter kavramının kesin bir bloğu oluşturan çift yapı olarak tasarlanmıştır.

Shell-Çekirdek Yapısı, işlemi ilk önce, dış mahallelere yüksek hızlı bir özel Blockchain yerleştirerek sahte bir defter konseptiyle işler ve güçlü güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğe sahip genel Blockchain, Blockchain’in içine ve sonrasında yerleştirilen yeni bir yapıdır.

REAP Coin Nedir?

ReapChain tarafından yayınlanan bir token olan Reap Token, mevcut Blockchain’in üçlemi, blok oluşturma süresi ve işlem işleme hızı sorunlarını çözmek ve IoT ile verimli bir şekilde entegre olmak için yeni bir ana ağ projesidir.

4,9 milyar 160 milyonluk toplam ihraçın %3,28’i satıldı ve sabit sermaye 5,88 milyon dolar.

20 Ekim 2021’de toplam ihracın %55,10’unun yakılmasına karar verilmiş olup, yakma miktarı 2,7 milyardır.

REAP Coin Nasıl Alınır?

REAP token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Bitcoin’e yatırım yapmak çok moda ama yeni başlayanlar tam olarak nasıl başlamalı? Yatırım yapmak için Bitcoin’e ihtiyacınız var mı? Yoksa banka hesabınızdan bir yere para...

Kripto Para

KlayCity, keşfetme, temizleme ve ticarete dayalı bir P2E sanal dünyasıdır. Başlangıçta sadece 1000 yerleşim yeri mevcut ve daha fazla bölgenin kilidini açmak ve etkilerini...

Kripto Para

UBXS Token (Utility Bixos Token), fiziksel dünya ile metaverse gibi sanal dünyayı birleştirmek amacıyla Bixos topluluğu oluşturmak, şirketin bir sonraki NFTize edilmiş gayrimenkul projesinin...

Kripto Para

Biswap, üç tip yönlendirme sistemi ve en düşük platform işlem ücretleri (%0,1) ile piyasadaki ilk merkezi olmayan değişim platformudur. Binance Akıllı Zincir ağında BEP-20...