İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

REAP Coin Nedir? | ReapChain Nedir? | REAP Coin Hakkında Bilgiler

ReapChain, mevcut IoT Blockchain’in sorunlarını çözmek için oluşturuldu.

Genel ve özel Blok Zincirlerini ve iki yönlü fikir birliği algoritmasını (PoDC) birleştiren Shell-Core yapısına dayanarak, mevcut Blok Zincirinin üç sorununun üstesinden gelmeyi amaçlıyor: “ölçeklenebilirlik, güvenlik ve ademi merkeziyetçilik”.

Ayrıca Reap SDK üzerinden bir nesnenin PID’sini vererek, cihazlar arasında karşılıklı doğrulama yoluyla güvenliği artırarak ve verilerde sahteciliği önleyerek temiz verilerin güvenliğini sağlamak mümkündür.

ReapChain, hem tam güvenlik hem de şeffaflığa sahip teknolojiyle yeni bir IoT Blockchain dünyası yaratıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kabuk-Çekirdek Yapısı

Shell-Core yapısı, Blockchain ve IoT endüstrisinin etkin yakınsamasını gerçekleştirerek mevcut Blockchain’in üçlemesini çözer.

Yeni hibrit Blockchain, mevcut Blockchain’in üçlü problemini çözmek için genel ve özel Blockchain’lerin mükemmel bir şekilde kaynaştırıldığı kabuk çekirdek yapısı ve PoDC konsensüs algoritması aracılığıyla uygulanır.

Kabuk-Çekirdek Yapısı çift katmanlı bir zincire sahiptir ve dışta ReapMiddleChain tarafından sahte bir defter hücre bloğu ve içeride gerçek defter kavramının kesin bir bloğu oluşturan çift yapı olarak tasarlanmıştır.

Shell-Çekirdek Yapısı, işlemi ilk önce, dış mahallelere yüksek hızlı bir özel Blockchain yerleştirerek sahte bir defter konseptiyle işler ve güçlü güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğe sahip genel Blockchain, Blockchain’in içine ve sonrasında yerleştirilen yeni bir yapıdır.

REAP Coin Nedir?

ReapChain tarafından yayınlanan bir token olan Reap Token, mevcut Blockchain’in üçlemi, blok oluşturma süresi ve işlem işleme hızı sorunlarını çözmek ve IoT ile verimli bir şekilde entegre olmak için yeni bir ana ağ projesidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

4,9 milyar 160 milyonluk toplam ihraçın %3,28’i satıldı ve sabit sermaye 5,88 milyon dolar.

20 Ekim 2021’de toplam ihracın %55,10’unun yakılmasına karar verilmiş olup, yakma miktarı 2,7 milyardır.

REAP Coin Nasıl Alınır?

REAP token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...