İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Red Pulse (RPX) coin nedir?

Red Pulse Token, Red Pulse adlı bir şirket tarafından verilen NEO belirteçleridir. Red Pulse, Çinli şirketleri, sektörleri ve ekonomiyi etkileyen piyasa olaylarını kapsayan olay odaklı bir araştırma firmasıdır. Red Pulse, 2015 yılından beri Çin’de faaliyet gösteriyor ve Şanghay’ın finans sektörüyle ilgili bilgi paylaşıyor.

Red Pulse Belirteci’nin amacı, Çin ekonomisi genelinde bilgi paylaşımını geliştirmektir. Çin, nominal GSYİH açısından dünyadaki ikinci büyük ekonomiye sahiptir. Bununla birlikte, yatırım ve sanayi katılımı için bir pazar olarak Çin ekonomisi çok karmaşıktır. Yabancı kişiler ve kuruluşlar Çin ekonomisi hakkında çok zor bilgi edinebilirler.

Red Pulse bu anlamda bilgi boşluğunu bir araştırma içerik ekosistemiyle köprü kurarak ortadan kaldırmayı planlıyor.

Red Pulse platformu ilk olarak 2015 yılında piyasaya sürüldü. Bugün Çin’in finans piyasaları ile ilgili içeriğe erişmek için mevcut olan çalışma platformudur. Bununla birlikte Red Pulse, içerik üretim sisteminin verimliliğini artırmak için blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerini kullanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Red Pulse Ne Yapıyor?

→ Çin pazarındaki haberlerin ve şirkete özel gelişmelerin otomatik ve elle toplanmasını sağlıyor.

→ Analistler ekonomi ve yatırım hakkındaki görüşlerini tarafsız ve şeffaf bir şekilde açıklarlar.

→ Red-Pulse.com’daki özel bir portal, gerçek zamanlı bir yayın sağlar ve arşivlenmiş araştırmalara 4 yılı aşkın bir süre erişim imkanı sunmaktadır. Bu portal sadece müşterilere açıktır.

Red Pulse ( RPX ) coin 12.02.2018 tarihi ile birlikte Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

RPX coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar