İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Reface nedir? Nasıl kullanılır?

Reface uygulaması gerçek zamanlı yüz değiştirme uygulaması olarak hayatımıza girmiştir. Kısacası Reface ne demek sorusunun cevabı, videolar içerisinde bulunan yüzlerin yerine kendi yüzünüzü getirebildiğiniz uygulamadır. Videolar içerisinde bulunan bir yüze kendi yüzünüze ya da herhangi bir fotoğraftan alınan yüzü ekleyebilir ve video içerisinde sanki yeni eklenen yüze sahip kişi varmış gibi gösterebilirsiniz.

Uygulama alanında en gerçekçi yüz değiştirme uygulaması olarak çıkmıştır ve şu anda gerçekten alanında en iyilerden biridir. Faceswap teknolojisini kullanan program ile birlikte birbirinden güzel ve eğlenceli videolar hazırlamak mümkün. İsterseniz kendinizi, sevdiğiniz bir sanatçının klipine yerleştirebilir, isterseniz de sınırsız seçeneklerden birini deneyebilirsiniz.

Faceswap Nedir?

Uygulama faceswap altyapısı ile birlikte çalışmaktadır. Faceswap yüzleri değiştirmek için üretilen ve gelişmiş görüntü tanıma özelliği olan bir uygulamadır. Reface uygulaması da bu altyapı ile çalışmaktadır.

Bu teknoloji ile birlikte videolar içerisinde gerçekçi eklemeler yapabilirsiniz. Uygulamanın gelişmiş editörü ile vücut geliştirme başta olmak üzere birçok fotomontaj işlemi yapılabilmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Reface App Ücretli mi?

Reface app ücretli mi sorusu da kullanmak isteyenler tarafından merak edilen sorulardan bir tanesi olmaktadır. Uygulama indirme marketlerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Ancak uygulama 3 günlük deneme sürümü ile karşımıza çıkmaktadır.

Uygulama içi satın alma ibaresi yer alan uygulamanın, zamana göre ayarlanmış kullanım ücretleri bulunmaktadır. Bu ücretlendirmeler şu şekildedir.

  • Haftalık                     16,99 TL
  • Aylık                          24,99 TL
  • Yıllık                           109,99 TL
  • Yıllık Sınırsız             149,99 TL

Reface ile Neler Yapılır?

Reface ile neler yapılır sorusunun birçok cevabı bulunmaktadır. Bunların bazıları şunlardır.

  • Faceswap teknolojisi ile ünlülerin yüzleri ile kendi yüzünüzü değiştirebilirsiniz.
  • Sadece yüzünüzü değil, aynı zamanda cinsiyetinizin değiştiği içerikler hazırlayabilirsiniz.
  • Hazırladığınız içerikleri kolay bir şekilde dilediğiniz sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz.
  • Her gün yayınlanan yeni paylaşımlar ile yeni içerikler hazırlayabilirsiniz.

Reface ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulama olsa da uygulama içerisinde çeşitli aboneliklerden birini satın almanız gerekmektedir. Aksi takdirde uygulamanın stabil çalışması mümkün olmayacaktır. Bunun için oluşturulan seçeneklerden bir tanesini seçebilirsiniz. Uygulama tüm mobil uygulama marketlerde kullanıcılarına sunulmakta ve indirilebilmektedir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar