İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

REI Coin Nedir? | Rei Netwrok Nedir? | REI Coin Hakkında Bilgiler

REI Ağı yeni bir proje değil, GXChain’in yükseltilmiş bir versiyonudur. REI, blok zincirinin gelişim eğilimine daha iyi uyum sağlamak ve hafif, Ethereum uyumlu, daha yüksek performans ve ücretsiz blok zinciri çerçevesi elde etmek için geliştirildi.

Yeni özellikler Neler?

  • EVM ile uyumlu
  • Ethereum’un RPC ve Websocket arayüzleriyle uyumludur ve gelecekte GRPC’yi destekleyebilir.
  • Ağ modülünü yeniden yazın ve Devp2p (mevcut Ethereum istemci çözümü) yerine Libp2p kullanın, çünkü Libp2p’nin daha iyi standartlara sahip olduğuna ve daha iyi çok yönlülük ve ölçeklenebilirlik sağlayabileceğine inanıyoruz.
  • Tokenomik tasarımı sayesinde daha düşük kaynak tüketimi gerçekleştirin (Gazsız)
  • Yumuşak çatallanabilen ve yükseltilebilen Sistem sözleşmelerini gerçekleştirin. Bu sözleşmeler şunları içerir: Stake/Slashing, ResourceManager ve IBC sözleşmeleri vb.
  • Daha verimli ve daha rastgele bir fikir birliği elde edin: DPoS+BFT , ademi merkeziyetçiliği sağlamak ve daha yeşil güç olmak için.
  • Soyut fikir birliği modülünü gerçekleştirin, böylece REI Ağının kodu kolayca birleştirilebilir ve bir zincirleme aracı haline gelebilir.

REI DAO Nedir?

REI DAO, merkezi olmayan bir yönetişim topluluğudur; yönetim modelinde daha merkezi olmayan, açık ve şeffaf olmanın REI Ağı blok zinciri ruhunun bir tezahürü ve her bir REI sahibine zincir içi yönetişim sağlar.

REI Coin Nedir?

REI, REI Ağını çalışır durumda tutar ve REI Ağını korur. REI gönderdiğinizde veya REI Ağı üzerinde bir uygulama kullandığınızda, REI Ağı’nı kullanmak için REI kullanarak küçük bir gaz ücreti ödersiniz. Bu ücret, işlemin işlenmesi ve doğrulanması için düğüme verilen bir ödüldür. Ayrıca REI, yönetim oylama belirtecinizdir, REIDAO’nun yönetim oylamasına katılmak için REI’yi kullanabilirsiniz.

REI Sahibinin Sorumluluğu Nedir?

  • REI sahiplerinin sorumluluğu, öncelikle, çalışan yönetişim süreçleri ve altyapı oluşturarak REI Ağı kamu zincirinin istikrarlı ve güvenli işleyişini ve ekolojik büyümesini sağlamak ve yönetişimin temel hedeflerini desteklemeyen tekliflere karşı savunma yapmaktır.
  • REI sahiplerinin herhangi bir zamanda REI yönetişimi tarafından ele alınan çeşitli konulara ilişkin görüşlerini açıkça iletmeleri ve ifade etmeleri ve forum tartışmalarına ciddi şekilde katılmaları gerekir; teklifin içeriği ve arkasındaki mantık, teklifin kalitesini ölçmek için ana kriterlerden biridir.

REI Coin Nasıl Alınır?

REI token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...