İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Remini Nedir? Nasıl Kullanılır?

Amiral gemisi sınıfındaki cihazlar da yaygın olarak yapay zeka ile fotoğraf çekme özelliği bulunmaktadır. Bir kamerası bulunan cihazlarda bokeh modunda fotoğraf çekebilmek veya fotoğraflarımızı düzenlemekte kullanılan yapay zekanın bu özelliğini Remini uygulamasında kolayca kullanabiliyoruz.

Hem IOS hem Android sistemde erişime sunulurken aynı zamanda da App gallery’den de erişilmektedir.  Kamera kalitesi düşük cihazlardaki veya bulanık çıkmış fotoğraflarınızı kolaylıkla netleştirebilirsiniz.  Birçok kullanıcının severek kullandığı bir uygulamadır.

 Remini uygulamasının en büyük sıkıntısı size ilk indirmeye özel bir deneme süresi sunar ve ardından aylık 34,99 liralık bir üyelik ücreti istemektedir. Deneme sürümü size günde yalnızca 3 adet fotoğrafınızı düzenleyebilmenizi sağlamaktadır. Fotoğraflarınız netleştirmekle kalmayıp aynı zamanda videolarınızı da düzenleyebilir ve netleştirebilirsiniz. 

Remini Nasıl Kullanılır?

Remini uygulamasını indirip adından açılan ekranda sol en üstteki “please sign in” butonuna tıklayınız. Ardından karşımıza Google veya Facebook ile oturum açma seçeneği çıkacaktır. Karşımıza çıkan oturum açma seçeneklerinden birini seçtikten sonra deneme sürümünüz başlamış olacak.  Günlük fotoğraf veya video düzenleme işleriniz eğer çok yoğunsa daha fazla işlem yapabilmek için subscrible bölümünden Remini pro üyeliğini alabilirsiniz.

Şimdi ise fotoğraflarımızı nasıl düzenleyebileceğimize geçelim;

Enchance butonuna bastıktan sonra fotoğrafı seçiyoruz. Seçtiğimiz fotoğrafı uygulama netleştirmesi kısa bir zaman almaktadır. İşlem bittikten sonra sağ üstteki yere tıklayarak düzenlenen fotoğrafınızı indirebilirsiniz.

Remini uygulamasında son teknoloji Al üretken teknolisi kullanılmaktadır.

Remini uygulaması yapay zekayı kullanarak görüntüler üzerinde bir çok düzenleme ve oynama imkanı sunmaktadır. 

Remnini Apk Pro Nasıl İndirilir?

  • Öncelikle tarayıcınıza Remini Apk Pro veya Remini APK indirmek için; indir yazmalı ve aratmalısınız.
  • Ardından ilk olarak karşınıza çıkacak olan sayfaya giriniz.
  • Sayfaya girdiğinizde indir Apk yazan yeşil butona tıklayınız ve indirme işleminin bitmesini bekleyiniz.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın dosyalar kısmından Download klasöründen Remini dosyasını bulun ve üzerine tıklayın.
  • Tıkladıktan sonra yükle seçeneği karşınıza çıkacak. Yükle seçeneğine tıklayınız.
  • Yükleme işlemi bittikten sonra uygulama kullanılmaya hazır hale gelmiş oluyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Çalışkan, akıllı telefonunuz için çok az dinlenme vakti vardır. Bugün birçok profesyonel gibiyseniz, akıllı telefonları iş, oyun ve aradaki kişisel işlerin bir karışımı için...

Kripto Para

Gate.io borsasında listeye eklenen QTCON Coin hakkında merak edilenleri bu makalemizde inceleyeceğiz. Projenin lansman tarihi 2019 yılıdır. Aradan geçen sürede platform hızla geliştirilmiştir. Quiztok,...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...

Uygulama

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime...