İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Republic Protocol (REN) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Republic Protocol, 2018’in ilk çeyreğinde düşük masraflı ve özel bir para değişim platformu olarak hayata geçirilmiştir.

Ren, gizlilik koruma uygulamalarını çalıştırmak için oldukça güvenli ve çok yönlü hesaplama araçlarını kullanan merkezi olmayan bir Darknodes ağı tarafından desteklenmektedir.

Ren platformu insanların kripto para konusunda çok düşük bilgiye sahip oldukları düşünülerek tasarlanmıştır. Republic Protocol üzerinde jetonları sıfır bilgiyle aktarabilir, bloklar arasında güvenle geçiş yapabilir, tamamen gizli bir havuzda işlem yapabilir, kendinize herhangi bir gizlilik koruma uygulaması oluşturabilirsiniz.

Transfer yada ödeme işlemlerini yalnızca iki taraf görebilir. İki taraftan herhangi birisi işlemin gizliliği konusunda sorun olduğunu düşündüğünde iptal etme hakkına sahiptir.

Güvenilir üçüncü taraflara, federasyonlara veya merkezi borsalara gerek kalmadan yatırım yapabilirsiniz.

Yaptığınız işlemler aslan üçüncü taraflar ile paylaşılmaz.

REN coin 06.12.2018 tarihinde Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır. Aşağıdaki linkten kayıt olarak REN coin alım satım işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

REN coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar