İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Republic Protocol (REN) Coin Nedir?

Republic Protocol, 2018’in ilk çeyreğinde düşük masraflı ve özel bir para değişim platformu olarak hayata geçirilmiştir.

Ren, gizlilik koruma uygulamalarını çalıştırmak için oldukça güvenli ve çok yönlü hesaplama araçlarını kullanan merkezi olmayan bir Darknodes ağı tarafından desteklenmektedir.

Ren platformu insanların kripto para konusunda çok düşük bilgiye sahip oldukları düşünülerek tasarlanmıştır. Republic Protocol üzerinde jetonları sıfır bilgiyle aktarabilir, bloklar arasında güvenle geçiş yapabilir, tamamen gizli bir havuzda işlem yapabilir, kendinize herhangi bir gizlilik koruma uygulaması oluşturabilirsiniz.

Transfer yada ödeme işlemlerini yalnızca iki taraf görebilir. İki taraftan herhangi birisi işlemin gizliliği konusunda sorun olduğunu düşündüğünde iptal etme hakkına sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Güvenilir üçüncü taraflara, federasyonlara veya merkezi borsalara gerek kalmadan yatırım yapabilirsiniz.

Yaptığınız işlemler aslan üçüncü taraflar ile paylaşılmaz.

REN coin 06.12.2018 tarihinde Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır. Aşağıdaki linkten kayıt olarak REN coin alım satım işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

REN coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar