İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

RIDE Coin nedir? | Holoride Nedir? | RIDE Coin Hakkında Bilgiler

Otomotiv endüstrisi şüphesiz teknolojik bir rönesans yaşıyor. Aslında, bu muhtemelen ilk arabaların piyasaya sürülmesinden ve ulaşımı sonsuza dek değiştirmesinden bu yana en yıkıcı dönüşüm aşamasıdır. Elektrikli araçlar ve sürdürülebilir mobilite ihtiyacı, bu dönüşüm faktörlerinden bazıları. Bununla birlikte, yeni teknolojiler, tüketici davranışındaki değişiklikler ve insanların, cihazların ve çevrenin birbirine bağlılığı da öyle.

Teknoloji, sürücüler için sürüş deneyimini iyileştirmede büyük bir etkiye sahip olsa da, yolcu deneyimi hâlâ büyük ölçüde kullanılmayan bir potansiyele sahip bir alan olmaya devam ediyor. Hareket halinde geçirilen zamanın nasıl kullanılabileceğine bakıldığında, günümüzün araç içi eğlence teklifleri yolcu beklentilerine ve 21. yüzyılın teknolojisine uymuyor. Yolcu olmak çoğu durumda sıradan bir deneyim olarak kalıyor.

Holoride’da, arka koltuktaki yolcuları tamamen kusursuz bir şekilde eğlendiren, tamamen yeni bir şey tasarlandı: Hareket eden araçlar için yapılmış yeni bir medya kategorisi diyebiliriz. Buna Elastik İçerik deniyor ve devrim niteliğindeki yaklaşım ile araçları hareketli tema parklarına dönüştürerek yolcu deneyimini kökten değiştirecek gibi duruyor.

Şimdi, bir an için, hedeflenebilir pazarı küresel yolcu evrenine ve ulaşım modlarına genişleterek, sürükleyici araç içi eğlencenin kapısı olmak üzere projenin oluşturduğu vizyonu ve teknoloji için ne anlama geldiğini hayal edin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

RIDE Coin Nedir?

RIDE token, yolcular için sürdürülebilir katılım değeri yaratarak holoride’nin deneyimsiz ekonomisine güç katacak. Aynı zamanda, holoride’ın ortak ağını güçlendirecek ve katılımcılarının yaratılan değeri yakalamasını sağlayacak.

RIDE, Elrond Ağı üzerine kurulu NFT destekli içerik ekosisteminin kalbinde yer alan holoride platformunun yardımcı programı simgesidir. RIDE, ek faydalar ve gelişmiş kullanıcı katılımı sağlayarak holorid kullanımı için teşvikler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

RIDE jetonu, holorid ekosistemi için canlı ve sürdürülebilir bir ekonomi oluşturmak, otomobil üreticilerini, içerik oluşturucuları, markaları ve yolcuları birbirine bağlamak ve yol boyunca değer elde etmelerini sağlamak için gerekli olacaktır.

RIDE Coin Nasıl Alınır?

RIDE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...