İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

RIDE Coin nedir? | Holoride Nedir? | RIDE Coin Hakkında Bilgiler

Otomotiv endüstrisi şüphesiz teknolojik bir rönesans yaşıyor. Aslında, bu muhtemelen ilk arabaların piyasaya sürülmesinden ve ulaşımı sonsuza dek değiştirmesinden bu yana en yıkıcı dönüşüm aşamasıdır. Elektrikli araçlar ve sürdürülebilir mobilite ihtiyacı, bu dönüşüm faktörlerinden bazıları. Bununla birlikte, yeni teknolojiler, tüketici davranışındaki değişiklikler ve insanların, cihazların ve çevrenin birbirine bağlılığı da öyle.

Teknoloji, sürücüler için sürüş deneyimini iyileştirmede büyük bir etkiye sahip olsa da, yolcu deneyimi hâlâ büyük ölçüde kullanılmayan bir potansiyele sahip bir alan olmaya devam ediyor. Hareket halinde geçirilen zamanın nasıl kullanılabileceğine bakıldığında, günümüzün araç içi eğlence teklifleri yolcu beklentilerine ve 21. yüzyılın teknolojisine uymuyor. Yolcu olmak çoğu durumda sıradan bir deneyim olarak kalıyor.

Holoride’da, arka koltuktaki yolcuları tamamen kusursuz bir şekilde eğlendiren, tamamen yeni bir şey tasarlandı: Hareket eden araçlar için yapılmış yeni bir medya kategorisi diyebiliriz. Buna Elastik İçerik deniyor ve devrim niteliğindeki yaklaşım ile araçları hareketli tema parklarına dönüştürerek yolcu deneyimini kökten değiştirecek gibi duruyor.

Şimdi, bir an için, hedeflenebilir pazarı küresel yolcu evrenine ve ulaşım modlarına genişleterek, sürükleyici araç içi eğlencenin kapısı olmak üzere projenin oluşturduğu vizyonu ve teknoloji için ne anlama geldiğini hayal edin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

RIDE Coin Nedir?

RIDE token, yolcular için sürdürülebilir katılım değeri yaratarak holoride’nin deneyimsiz ekonomisine güç katacak. Aynı zamanda, holoride’ın ortak ağını güçlendirecek ve katılımcılarının yaratılan değeri yakalamasını sağlayacak.

RIDE, Elrond Ağı üzerine kurulu NFT destekli içerik ekosisteminin kalbinde yer alan holoride platformunun yardımcı programı simgesidir. RIDE, ek faydalar ve gelişmiş kullanıcı katılımı sağlayarak holorid kullanımı için teşvikler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

RIDE jetonu, holorid ekosistemi için canlı ve sürdürülebilir bir ekonomi oluşturmak, otomobil üreticilerini, içerik oluşturucuları, markaları ve yolcuları birbirine bağlamak ve yol boyunca değer elde etmelerini sağlamak için gerekli olacaktır.

RIDE Coin Nasıl Alınır?

RIDE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...