İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

RIM Coin Nedir? | MetaRim Nedir? | RIM Coin Hakkında Bilgiler

MetaRim, sosyal bir meta veri deposu dünyası oluşturmak için başlatılmıştır. Gamefi, Defi ve Socialfi kullanan koleksiyonluk, oynanabilir, sosyalleştirilebilir, yatırım yapılabilir ve karlı bir evrendir. MetaRim NFT ve Game, bir dizi benzersiz mecha’ya odaklanan girişimin başlangıcıdır. Bu ilk oyun, daha büyük metaverse vizyonu için temel oluşturacak bir temel görevi görmektedir. 

MetaRim oyunu, savaş, sıralama sistemleri, oyun içi nesnelerin gerçekleşmesi ve karakter büyümesini birleştirir. Her karakter, bir NFT varlığı olarak listelenecek ve bu da onları toplama ve ticaret için üçüncü şahısların kullanımına açacaktır. Gerçek dünya ekonomisine döngüsel olarak bağlanmış bir serbest sanal hareket vizyonudur.

MetaRim Oyunu Hakkında

MS 3000’de Batı yarım kürenin en büyük yanardağı olan Vezüv Dağı LL, Hawaii’nin güneydoğusunda aniden ve hiçbir uyarı olmaksızın büyük bir ölçekte patladı.

Bu, uzayda bir yarık açtı ve bilinmeyen evrenleri kendi evrenimize bağladı. Bu yarıktan Pasifik Kıyısı boyunca ülkeleri harap etmeye başlayan korkunç yaratıklar seli ortaya çıktı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir felaketten kaçınmak için, bir ülkeler koalisyonu, yarıktan bu yaratıklarla savaşmak için yapay zeka ve pilot kontrollü mecha savaşçılarının bir kombinasyonunu yarattı. Beceri, teknolojik yetenek ve biraz şans sayesinde yaratıklar dövüldü ve dünya güvenli görünüyordu. Ancak yaratıklar öldüklerinde özel kristallere dönüşeceklerdi, bu kristallerin hayal gücümüzün ötesinde muazzam yetenekleri vardı. Kristaller, mekanik teknolojilerle birleştirildiğinde insan bilincini depolayabilir. Bu yeni kristaller, tüm dünya ülkelerinin sahip olmak için yarıştığı son derece güçlü nadir kaynaklar haline geldi.

Yavaş yavaş 10 ülke arasında, sınır olarak Pasifik Okyanusu olmak üzere iki kamp kuruldu.

Batı yakasındaki beş ülke “Dünya Federasyonu” oldu. Bu ülkeler:

 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Brezilya
 • Türkiye
 • Arjantin
 • Mısır

Doğu yakasındaki beş ülke “Özgürlük İttifakı” oldu. Bu ülkeler:

 • Japonya
 • Çin
 • Rusya
 • Vietnam
 • Avustralya

Zamanla bu iki kamp ileri teknolojilerini geliştirdi. Kristallerin gücü kullanılarak pilot ve mecha bir bütün olarak birleştirildi ve yeni MetaRim mecha’nın doğuşuyla sonuçlandı.

Mekanik Özellikler

Oyundaki tüm mekanikler, yükseltilebilecek altı farklı özelliğe sahiptir. Onlar:

 • HP: Savaşta HP 0’a düştüğünde mekanik “ölür” ve artık savaşamaz
 • ATK: Bir makinenin fiziksel saldırı yeteneği ve DEF’in karşılığı (kılıçlar, vb.)
 • S. ATK: Bir makinenin özel saldırı yeteneği ve S. DEF’in karşılığı (enerji topları, raylı silahlar vb.)
 • DEF: Bir makinenin fiziksel saldırılara direnme yeteneği; bu tür hasarları azaltır.
 • S. DEF: Bir makinenin özel saldırılara direnme yeteneği; bu tür hasarları azaltır.
 • SPD: Bu, mekaniklerin savaşta harekete geçme sırasını belirler.

Her makine savaşa girdiğinde bir pilota ihtiyaç duyar. Pilotlar, MetaRim mech’leriyle bağlantı kurarken belirli bir senkronizasyon hızına ulaşmalıdır, aksi takdirde pilotluk yapamazlar. Makine becerilerini kullanmak ayrıca bir pilotun makineleriyle belirli bir senkronizasyon seviyesine ulaşmasını gerektirir. Mech ve pilotun senkronizasyon hızı Spar aracılığıyla artırılabilir.

MetaRim NFT Nedir?

MetaRim NFT, nicelik kalitesi konseptiyle tasarlanmış 8, 888 benzersiz mecha avatarından oluşan bir koleksiyondur. Yüzlerce öğe içeren her avatar, kendi renk paleti ve ayırt edici nitelikleri olan özgün bir sanat eseridir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bunlar, projeler ilerledikçe ve geleceğe ek değer ve kar getirecek olan gelecek Gamefi oyunları için topluluğu ve iletişimi oluşturmak için köprü görevi görecektir.

RIM Coin Nedir?

MetaRim Belirteçleri (RIM), ERC-20’nin belirteçlerine dayanmaktadır. Varlıklar zincirler arası köprüyü geçtikten sonra oyun içinde BEP-20 olarak dağıtılacaktır. Oyuncular, PVP ve liderlik sıralaması yarışmalarından RIM Jetonları kazanabilirler.

Oyuncular ayrıca herhangi bir borsadan RIM Jetonları satın alabilirler. Oyun Jetonları (Spar) Spar, PVE, PVP ve Daily Quest’lerden elde edilebilir. Seviye atlama ve güçlendirme PEC gerektirir. Spar’ın sınırsız uygulaması vardır. Oyuncular ayrıca herhangi bir borsadan RIM Token satın alabilirler.

RIM Coin Nasıl Alınır?

RIM Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...