İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Rupiah Token (IDRT) nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Rupiah Token (IDRT), Endonezya Rupiahını doğrudan Ethereum ve Binance Zinciri üzerinde kullanmanızı sağlar. Dünya genelinde bir çok büyük borsada işlem yapmak için IDRT’yi kullanabilirsiniz. IDRT, fiyatı Endonezya Rupiahı’nın değerini taklit etmeyi amaçlayan ilk kripto varlıktır.

Dolaşımdaki IDRT Token, bağımsız bir denetçi tarafından düzenli olarak denetlenir.

Kurucu ekip Endonezya’da olumlu bir değişim sağlama konusunda inanılmaz derecede tutkulu olan en iyi üniversitelerin ve teknoloji bölümlerinin mezunları tarafından hayata geçirildi. Blockchain’in finansal kapsayıcılığını artırma ve taraflar arasında fon göndermenin zorluğunu ortadan kaldırma ilkeleri ile yola çıktılar. Ekip Endonezya para biriminin dünya çapında borsalarda işlem görmesinin ülke ekonomisine ekstra katkı sağlayacağına inanıyor.

Rupiah Token (IDRT), 16.04.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Rupiah Token (IDRT) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar