İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Samsung Galaxy S9 & Galaxy S9 Plus batarya şarj sorunu!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Piyasaya çıktığı günden itibaren ultra ince çerçevesi ve ultra hassas dokunmatik ekranı ile ciddi oranda ilgi çekten Samsung Galaxy S9 ve s9 Plus şimdilerde batarya şarj sorunu ile gündeme gelmeye başladı. Şimdilik problemin genele yayılmadığını şikayetlerin çok az olduğunu söyleyebiliriz. Ancak satışlar arttıkça geri dönüşler devam ederse batarya şarj sorunu için Samsung bir açaklama yapar diye umuyoruz. Bizim şuana kadar bazı kullanıcılardan aldığımız " Galaxy S9 şarj sorunu var mı? , Galaxy S9 şarjı çabuk bitiyor? , Galaxy S9 pil ömrünü nasıl uzatırım? " sorularına bu makalede cevap vereceğiz.

Android telefonlarda çok karşılaşılan batarya şarj sorunu çözümü için kalibrasyon işleminin işe yaradığını söyleyen kullanıcılar mevcut bu yöntemi denemekte yarar var. Bazı kullanıcılar ise cihaza yüklenen uygulamalar yüzünden pil ömrünün ciddi oranda düştüğünü söylüyorlar. 

→ Ekran parlaklığı ciddi oranda şarj tükettiğinden tasarruf modunda daha uzun pil ömrüde sağlamak mümkün.

→ Arkaplanda sürekli çalışan uygulamaları gözden geçirin işinize çok yaramayan ve sürekli bildirim veren uygulamaları kaldırın.

→ Konum servisini gereksiz yere kullanan uygulamalardan kurtulun.

Android telefonlarda batarya kalibrasyon işlemi nasıl yapılır?

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar