İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Scroll (SCRL) coin nedir?

Scroll Network, gizliliği garanti altına alacak Blockchain üzerinde bloklar halinde veri depolamak için tasarlanmıştır. Ağa aktarılan tüm veriler, uygun işlem sırası ile bloktan bloğa ve kurumsal düzeyde bir verimlilik düzeyinde gerçekleşir. Scroll Network ağı işlemleri inanılmaz hızlı ve düşük maliyette gerçekleştirmektedir.

Scroll Network ağında Scroll coin serbest olarak dolaşmaktadır. Ödemeler ve işlem ücretleri SCRL coin ile yapılmaktadır.

Platform aynı zamanda Scroll Network’ün popülaritesi ve kullanımı arttıkça veya azaldıkça ölçeklenirken aynı zamanda verilerin saklanması ve aktarılması söz konusu olduğunda en güvenli ağlardan biridir.

Ağ, blok zincirleme teknolojisine hazırlanmak isteyen tüm işletmeler için her zaman korunan veri yönetimi çözümü olarak kullanılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Scroll Netwok nerede ve kim tarafından kurulmuştur!

Scroll Network Ağı, güvenli bir ağ üzerinden veri aktarmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır . Platformla ilgili tek sorun, ağı kimin işlettiği ve kurucusu hakkında bir bilgi olmamasıdır. Ayrıca, şirket merkezi konumunun nerede kurulduğu hakkında da herhangi bir bilgi yoktur. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar