İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Scroll (SCRL) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Scroll Network, gizliliği garanti altına alacak Blockchain üzerinde bloklar halinde veri depolamak için tasarlanmıştır. Ağa aktarılan tüm veriler, uygun işlem sırası ile bloktan bloğa ve kurumsal düzeyde bir verimlilik düzeyinde gerçekleşir. Scroll Network ağı işlemleri inanılmaz hızlı ve düşük maliyette gerçekleştirmektedir.

Scroll Network ağında Scroll coin serbest olarak dolaşmaktadır. Ödemeler ve işlem ücretleri SCRL coin ile yapılmaktadır.

Platform aynı zamanda Scroll Network’ün popülaritesi ve kullanımı arttıkça veya azaldıkça ölçeklenirken aynı zamanda verilerin saklanması ve aktarılması söz konusu olduğunda en güvenli ağlardan biridir.

Ağ, blok zincirleme teknolojisine hazırlanmak isteyen tüm işletmeler için her zaman korunan veri yönetimi çözümü olarak kullanılacaktır.

Scroll Netwok nerede ve kim tarafından kurulmuştur!

Scroll Network Ağı, güvenli bir ağ üzerinden veri aktarmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır . Platformla ilgili tek sorun, ağı kimin işlettiği ve kurucusu hakkında bir bilgi olmamasıdır. Ayrıca, şirket merkezi konumunun nerede kurulduğu hakkında da herhangi bir bilgi yoktur. 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar