İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SCY Coin Nedir? | Synchrony Nedir? | SCY Coin Hakkında bilgiler

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir analitik ve makine öğrenimi algoritmaları paketi kullanan, son teknoloji ürünü bir merkezi olmayan varlık yönetimi platformudur. Platform tarafından desteklenen temel özellikler, her ikisi de dostça bir Defi Farmer pazarı tarafından kolaylaştırılan kopya ticareti ve şekillendirilebilir endekslerdir. Tek bir yerden tüm Solana blok zinciri ile etkileşime girebileceğiniz bir yer diyebiliriz. Kulağa karmaşık geliyor ancak Synchrony, Defi’yi AI ile basitleştiriyor.

Kopya Ticareti

  • Hızlı: Solana’nın yüksek iş hacmi ve işlem hızı kullanılarak, Synchrony üzerinde kopya ticareti, çok az fiyat farklılığı veya ön çalıştırma riski ile gerçekleştirilir.
  • Basit: Herhangi bir cüzdan adresini girin veya Synchrony lider panosundan bir lider cüzdan seçin ve gerisini Synchrony halleder.

Hiçbir sınırlama olmaksızın gerçekten güvenilmez cüzdan davranışları, kullanıcı tarafından yapılandırılan parametreler tarafından yönetilebilir. Synchrony, kopya ticaret stratejilerinin bir kullanıcının risk profiliyle eşleşmesini sağlamak için cüzdan davranışını optimize eder.

Analitik

  • Güçlü: Synchrony’nin sınıfının en iyisi zincir üstü analitiği, kullanıcılara hem ekosistem duyarlılığına ilişkin makro düzeyde içgörüler hem de herhangi bir kullanıcının zincir üzerindeki davranışına ilişkin ayrıntılı ayrıntılar sağlar.
  • Verimli: Senkronizasyon yardımı kullanıcıları, modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzünde zincir üstü manzaranın bir resmini çizer.
  • Bütünsel: Synchrony’nin analitik motoru, zincir dışı ve zincir üstü verilerin bir kombinasyonundan güç alır.

SCY Coin Nedir?

SCY, Synchrony platformuna güç veren yönetişim belirtecidir. Platformdaki tüm işlemler SCY token ile sağlanmaktadır. SCY maksimum arz miktarı 1,000,000,000 SCY jetonu olarak belirlenmiştir.

SCY Coin Nasıl Alınır?

SCY Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...

Kripto Para

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından yaratılan, animasyonlu 3D karakter NFT’ye dayanan bir “Kazanmak İçin Oyna” projesidir. 12 zodyak hayvanının ve...

Kripto Para

ARCx, bir DeFi Pasaportu verilmesi yoluyla zincir üzerinde kimliğe güç sağlayan merkezi olmayan bir puanlama protokolüdür. DeFi Pasaportundaki ilk sayfa veya öğe, zincir üstü...