İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SCY Coin Nedir? | Synchrony Nedir? | SCY Coin Hakkında bilgiler

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir analitik ve makine öğrenimi algoritmaları paketi kullanan, son teknoloji ürünü bir merkezi olmayan varlık yönetimi platformudur. Platform tarafından desteklenen temel özellikler, her ikisi de dostça bir Defi Farmer pazarı tarafından kolaylaştırılan kopya ticareti ve şekillendirilebilir endekslerdir. Tek bir yerden tüm Solana blok zinciri ile etkileşime girebileceğiniz bir yer diyebiliriz. Kulağa karmaşık geliyor ancak Synchrony, Defi’yi AI ile basitleştiriyor.

Kopya Ticareti

  • Hızlı: Solana’nın yüksek iş hacmi ve işlem hızı kullanılarak, Synchrony üzerinde kopya ticareti, çok az fiyat farklılığı veya ön çalıştırma riski ile gerçekleştirilir.
  • Basit: Herhangi bir cüzdan adresini girin veya Synchrony lider panosundan bir lider cüzdan seçin ve gerisini Synchrony halleder.

Hiçbir sınırlama olmaksızın gerçekten güvenilmez cüzdan davranışları, kullanıcı tarafından yapılandırılan parametreler tarafından yönetilebilir. Synchrony, kopya ticaret stratejilerinin bir kullanıcının risk profiliyle eşleşmesini sağlamak için cüzdan davranışını optimize eder.

Analitik

  • Güçlü: Synchrony’nin sınıfının en iyisi zincir üstü analitiği, kullanıcılara hem ekosistem duyarlılığına ilişkin makro düzeyde içgörüler hem de herhangi bir kullanıcının zincir üzerindeki davranışına ilişkin ayrıntılı ayrıntılar sağlar.
  • Verimli: Senkronizasyon yardımı kullanıcıları, modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzünde zincir üstü manzaranın bir resmini çizer.
  • Bütünsel: Synchrony’nin analitik motoru, zincir dışı ve zincir üstü verilerin bir kombinasyonundan güç alır.

SCY Coin Nedir?

SCY, Synchrony platformuna güç veren yönetişim belirtecidir. Platformdaki tüm işlemler SCY token ile sağlanmaktadır. SCY maksimum arz miktarı 1,000,000,000 SCY jetonu olarak belirlenmiştir.

SCY Coin Nasıl Alınır?

SCY Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...