İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SCY Coin Nedir? | Synchrony Nedir? | SCY Coin Hakkında bilgiler

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir analitik ve makine öğrenimi algoritmaları paketi kullanan, son teknoloji ürünü bir merkezi olmayan varlık yönetimi platformudur. Platform tarafından desteklenen temel özellikler, her ikisi de dostça bir Defi Farmer pazarı tarafından kolaylaştırılan kopya ticareti ve şekillendirilebilir endekslerdir. Tek bir yerden tüm Solana blok zinciri ile etkileşime girebileceğiniz bir yer diyebiliriz. Kulağa karmaşık geliyor ancak Synchrony, Defi’yi AI ile basitleştiriyor.

Kopya Ticareti

  • Hızlı: Solana’nın yüksek iş hacmi ve işlem hızı kullanılarak, Synchrony üzerinde kopya ticareti, çok az fiyat farklılığı veya ön çalıştırma riski ile gerçekleştirilir.
  • Basit: Herhangi bir cüzdan adresini girin veya Synchrony lider panosundan bir lider cüzdan seçin ve gerisini Synchrony halleder.

Hiçbir sınırlama olmaksızın gerçekten güvenilmez cüzdan davranışları, kullanıcı tarafından yapılandırılan parametreler tarafından yönetilebilir. Synchrony, kopya ticaret stratejilerinin bir kullanıcının risk profiliyle eşleşmesini sağlamak için cüzdan davranışını optimize eder.

Analitik

  • Güçlü: Synchrony’nin sınıfının en iyisi zincir üstü analitiği, kullanıcılara hem ekosistem duyarlılığına ilişkin makro düzeyde içgörüler hem de herhangi bir kullanıcının zincir üzerindeki davranışına ilişkin ayrıntılı ayrıntılar sağlar.
  • Verimli: Senkronizasyon yardımı kullanıcıları, modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzünde zincir üstü manzaranın bir resmini çizer.
  • Bütünsel: Synchrony’nin analitik motoru, zincir dışı ve zincir üstü verilerin bir kombinasyonundan güç alır.

SCY Coin Nedir?

SCY, Synchrony platformuna güç veren yönetişim belirtecidir. Platformdaki tüm işlemler SCY token ile sağlanmaktadır. SCY maksimum arz miktarı 1,000,000,000 SCY jetonu olarak belirlenmiştir.

SCY Coin Nasıl Alınır?

SCY Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...