İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SD Coin Nedir? | Stader Labs Nedir? | SD Coin Hakkında Bilgiler

Bir kripto para birimi staking yönetim platformu olan Stader Labs, Three Arrows Capital liderliğindeki bir finansman turunda Ocak ayında 12,5 milyon dolar topladığını ve değerlemesini 450 milyon dolara çıkardığını açıklamıştı.

Şirket, geçen yıl Ekim ayında tohum turunu artırdığında 50 milyon dolarlık bir değerlemeye sahipti. Stader Labs’ın kurucu ortağı Amitej Gajjala, değerlemedeki artışı, şirketin ürünün Kasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana tanık olduğu erken çekişe bağladı. Gajjala, “20.000’den fazla benzersiz cüzdan, Stader akıllı sözleşmeleriyle 500 milyon doların üzerinde (LUNA tokeninde) stake yapıyor” dedi. “Stratejik satışımıza gösterilen büyük ilgi, ilk benimsememizin, uygulama hızımızın ve son derece yetenekli ekibimizin bir kanıtıdır.” açıklamasını yaptı.

Nisan 2021’de Gajjala, Dheeraj Borra ve Sidhartha Doddipalli tarafından kurulan Stader Labs, halka açık blok zincir ağlarında verimli hisse yönetimi için merkezi olmayan finansal protokoller ve uygulamalar oluşturan bir kripto para birimi staking yönetim platformudur.

Staking, kripto para birimini kilitleyerek zaman içinde ödüller kazanmanın bir yoludur. Kriptolarını stake etmeye karar veren yatırımcılar, altta yatan blok zinciri, işlemleri doğrulamak ve güvence altına almak için çalışmasını sağladığından, sentetik paralar şeklinde ödüller kazanırlar. Başlangıç, zincirler arası genişleme, geliştirici ekosistemini işe alma ve inşa etme için taze infüzyonu kullanacak. Şirketin ürünü şu anda Terra’nın blok zincirlerinde kullanılıyor. Solana, Ethereum ve Polygon dahil olmak üzere birden fazla blok zincirinde staking için yerel akıllı sözleşmeler oluşturmayı planlıyor. 2022 yılı boyunca beş ila altı blok zincirini kapsamayı hedefliyor. Şirket ayrıca ödüllerle getiri yönlendirmesi, likit bahis, fırlatma rampaları, oyun ve daha fazlası gibi çözümleri büyütmek ve geliştirmek için ekonomik bir ekosistem inşa etmek istediğini açıkladı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SD Coin Nedir?

SD Coin, Stader Labs platformunun yerel yönetişim belirtecidir. Temel olarak platform üzerindeki tüm hakların savunulması ve oy hakkı imkanı sağlamaktadır. Ayrıca platformda bir çok işlevde doğrudan kullanılan tek para birimidir.

Bir ERC-20 coini olan SD token maksimum arz miktarı 150.000.000 SD jetonu olarak açıklanmıştır.

SD Coin Nasıl Alınır?

SD token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...