İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SelfKey (KEY) coin nedir?

SelfKey , Etherium Blockchain teknolojisine dayalı bir dijital kimlik sistemidir . Şirket, kullanıcılarına dijital kimliklerini yönetme, kontrol etme ve bu sayede hızlı bir etişim imkanı sağlıyor. Elektronik konutların alınabileceği bir dünyada, bu ürün finansal hizmetler, ikamet, madeni para alışverişi için kayıt ve hatta pasaport satın almak için güvenli ve anlık bir yol sağlayacaktır . 

SelfKey, kullanıcılara çoklu dijital hizmetler sunuyor. Lansmanda, seçim yapabileceğiniz 250’den fazla ürün ve hizmet aynı anda tanıtıldı.

Satışlara başladığı ay en başarılı jeton satışının gerçekleşmesinden sonra, KYC tarafından da desteklendi. Son iki ayda yaklaşık 21.7 milyon $ değerinde KEY Tokens’i sattı. Bu satışlar toplamı sadece on dakika sürdü, sistem artık ilk ürünü olan Identity Wallet’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ürün,  sektörünün şimdiye kadar gördüğü en büyük atılım ürünlerinden biri olması bekleniyor.

Self-Key, kimlik yönetiminin ademi merkezileştirilmesini sağlar, böylece kullanıcıların hangi kişisel verileri paylaşmak istediklerini kontrol etmelerine izin verir. Bu, daha hızlı bir KYC süreci de dahil olmak üzere birçok uygulamanın yanı sıra tedarikçinin maliyetini de sınırlandırmaktadır. Kullanıcılar ayrıca belgeleri dijital olarak imzalayabilecek ve kimlik kontrolleri isteyebilecekler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SelfKey tarafından sunulan cüzdanın , masaüstlerinde kullanım için yüksek düzeyde güvenli bir uygulama olduğu söyleniyor. Amaç, şu anda aşırı yüklenmeyi sağlayan KYC sürecindeki kağıtlara dayalı olarak sıkıcı olan kimlik ihlalleriyle ortaya çıkan problemleri çözmektir.

SelfKey 27 Haziran itibari ile Binance borsasında işlem göremeye başlamıştır.

KEY coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar