İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Shytf Network (SHFT) Coin Nedir? | Toplam Arz

İçerisinde yaşadığımız çağ doğrudan insanların dijitalleşmesine yol açmaktadır. Bu dijitalleşme insanların gündelik hayatındaki birçok alanda bilfiil kendini göstermektedir. Finans sektörü de doğrudan bu dijitalleşmeden payını alan bir iş alanlarından biridir. Günümüze kadar kullanılan itibari paraların yerini güncel olarak birçok farklı sanal ve dijital para alacak gibi gözükmektedir. Bu macera 2008 yılında Bitcoin ile başlamış daha sonrasında ise çeşitli farklı içerikler ve sistemler ile karşımıza çıkmaktadır. SHFT coin para birimi son dönemlerde oldukça popüler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcılarına ve müşterilerine yeni dünya düzeninde birçok fayda sağlayan bu ürünlerden çeşitli borsalar içerisinde yararlanabilmektesiniz. Aynı zamanda sunduğu birçok farklı yenilikle müşterilerini cezbetmektedir.

Kripto paraların vatandaşlara sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Devletlerin kendi para politikalarına göre belirlemiş oldukları piyasalardan bağımsız bir alternatif alan çıkması birçok vatandaşın yararına olmaktadır. 2008 yılında ortaya çıkan büyük ekonomik krizden ötürü birçok devlet, paralarında büyük bir değer kaybı ile karşı karşıya kalmıştır. Bu noktada vatandaşlar olaydan en çok kayba uğrayan kısım olmuştur. Bu dönemde Bitcoin kurucuları, paranın değer kaybetmesine bir karşıt görüş olarak merkeziyetsiz para birimi kuruluşunun öncüsü olmuştur. Daha sonrasında bu yolu takip eden binlerce farklı firma ve kuruluş, insanlara sanal para dünyası içerisinde birçok fayda getirmiştir. Kişiler, zaman içerisinde bu piyasaya alışmıştır. 

SHFT Coin Özellikleri

Şirketin kuruluş amacı internet üzerinde çeşitli devletlerin kendi çıkarlarına ve isteklerine göre uyguladıkları sansürün ve baskıcı politikanın önüne geçmektir. Bunu da kişisel olarak vatandaşlarına sağladığı çeşitli sistemler ve uygulamalar sayesinde yapabilmektedir. Bu işlemlerin yanında kripto para ile bu sansürün önüne geçilebileceğine inanmaktadırlar. Aynı zamanda genel bir bakış açısı kazandırmak isteyen şirket, alternatif medya toplumu bilinci gelişmesi için de çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle Alman toplumu ve Almanya içerisinde verdiği hizmetlerle, bu coğrafyada kripto para konusunda bir öncü olmayı planlamaktadır. Günümüzde neredeyse Almanya’nın %90’ı kripto paralar hakkında herhangi bir işlem yapmamış kişilerden oluşmaktadır. Bu potansiyeli ve olası müşteri gücünü kullanarak çalışmalarına devam etmektedir.

SHFT Coin Sundukları

SHFT coin günümüzde yaklaşık 16 milyar Türk lirası değerinde bir hacme sahiptir. SHFT coin toplam arz ise 2 milyar 520 milyon olarak belirlenmiştir. Bu miktardan daha fazla piyasaya giriş yapmayacaktır. Kripto paranın çıkış amacı daha özgürlükçü ve liberal bir dünyanın kapılarını her dünya vatandaşına yaşatmak olmuştur. Bu doğrultuda verilen hizmetlerin bir parçası olmak istiyorsanız bu coinden yararlanabilirsiniz. Firma ilerleyen projelerinde çevrimiçi alım satım işlemlerini müşterilerine birçok alanda sağlayacaktır. Bu gelişmeler gerçek olması durumunda oldukça büyük bir atılım içerisinde kripto dünyasında adını duyuracaktır. Aynı zamanda birçok insan için potansiyel bir yatırım aracı olarak da bu coin görülebilmektedir. İlerleyen zamanlarda daha önemli yerlere gelebilecek bir gelecek planı gözükmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SHFT coin toplam arz ve dolaşımdaki arz miktarı şirket tarafından açıklanmamıştır. Birim fiyatı sebebi ile toplam arz miktarının yüksek olduğu tahmin ediliyor. SHFT coin hangi borsalarda var?

SHFT coin şuan için Bilaxy , Gate.io , KuCoin borsalarında işlem görmektedir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...