İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Simp Coin nedir? | Simp Coin Hakkında Bilgiler

Simp token tamamen eğlence sektörüne hizmet amaçlı ortaya çıkarılmış bir proje olarak grafik mumlarını bir bir yakıyor. Günümüzün her alanında eğlence sektöründen faydalanıyoruz. Hatta artık buna ihtiyacımız var günümüzün her anında her alanında eğlence ve eğlendirmece olmalı. Günlük rutin iş yemekleri ve esprileri artık eğlenceli gelmediği zaman sosyal medya yardımcınız oluyor.

Simp token tam olarak burada devreye girmeyi hedefliyor, influencar ‘lar ile iletişim halinde ve sıkı diyaloglar halinde ilerleyene Simp token şimdilik herhangi bir sosyal medya belirtmese dahi bağış ya da hediye göndermek sosyal medya uygulamasına bağlı olarak ne deniyorsa, harcadığınız jetonları karşılamanızı sağlayacak.

Simp Token Amacı Nedir?

Simp token ile jeton harcaması yapabileceksiniz. İzlediğiniz bir yayıncı ya da takip ettiğiniz bir model olabilir veya sosyal medya hesaplarınızdan takip ettiğiniz küçük butik işletme hesapları da olabilir. Bu hesap kurum ya da kuruluşlara destek, bağış ya da hediye ne derseniz, harcamalar için Simp token bir ön ayak görevi görecek.

Bahsettiğimiz şekilde olacak jeton harcamalarınızı şu anda tamamen mobil bankacılık ile halletmeniz gerekiyor ve bunun içinde bir banka hesabı ve banka ya yüklü bakiyenizin bulunması gerekli bu da size birçok işlem ücreti ve vakit kaybı yaratacaktır. Bunlardan kaçınmak için yine Simp token devrede olacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Komisyon ücretinin minimize edilmesi Simp token yönünde çok önemli ve ekip bunun farkında olduğu için bu konuda yüksek faydaya sahip olacak adımları atmışlar. Neredeyse en az gas ücretine yani komisyon kesim bedeline sahip token ‘lar sıralamasında önemli bir sırada yer alıyor. Gas ücretinin düşük olması oldukça önemli olma sebebi ise bir yayıncıya bağış yapacağınızı baz alırsak ve bunu her haftada 1 defa yaptığınız örneklendirirsek, sadece 1 ay içeresinde 4 bağış demek ve bu da size 4 gas ücreti ödemek demek oluyor. Minimum gas ücreti ödenmesinin en büyük gereksinimlerinden biri de bu.

Simp Token Yol Haritası

Simp token birçok kripto para birimi gibi sağlam adımların seslerine kulak veriyor ve bu şekilde ilerlemeye de oldukça kararlılar. Ön satış ve web sitesi kurulumu işlemlerinin hemen ardından ekibin güncellemeler ve ufak hata düzeltmeleri ile birlikte kripto para birimine ün kazandırmak ‘ta gerekiyordu bu konuda ciddi adımlar atılmış durumda. Güncellemeler ve hata düzeltmeleri bittiği anda sırada influencar araştırmaları başlamış oldu.

Henüz ülkemizde herhangi bir anlaşmaları bulunmasa da günümüz Meta verse ve web3.0 konu güncellemelerini duyunca pek de uzak bir gelecek gibi durmuyor. Şu an Kuzey Amerika ve eyaletlere bağlı olarak Güney Amerika’nın belli kısmında bulunan influencar ‘lar ile görüşmeler tamamlandı hatta destek talepleri doğrultusunda reklam ve pazarlama adımları atıldı.

Yetişkin film yıldızları ile görüşmeleri birçok yatırımcı tarafından dikkat çekti, bunun sebebi ise her endüstrinin kripto para ile ödeme kabul etmesine destekçi olmaları. Kripto para ile ödemelerin dünyamıza en hızlı şekilde entegre olması için her zaman bunu desteklemişlerdir.

İnternet sitelerinde yayımlanan resmi yazı da şu cümleler yer alıyor;

Advertisement. Scroll to continue reading.

“$SIMP, Binance Akıllı Zincirinde çalışan sorunsuz bir çiftçilik belirtecidir. $SIMP, içerik oluşturucuların premium içerikleri, ipuçları ve aylık veya yıllık abonelik ücretleri için ödeme olarak kriptoyu kabul etmelerini sağlayacak. BSC’de çalışmak, neredeyse anında işlemlere izin verecek ve neredeyse hiç gaz ücreti ödemeyecek!”

BSC ağı üzerinden abonelik ücretlerini ödemenize olanak sağlayacaklarını ve anında işlem süresine izin verilmesi büyük ayrıntılar. Bahsedilen konularda sağlam duruşlar sergilemeleri oldukça önem taşıyor. Her ne kadar BSC ağının bu durum ile ilgisi büyük oranda olsa dahi, merkeziyetsizlik kendi istedikleri şartları sağlamaları için yeterli duruyor.

Yine aynı şekilde abone olduğunuz Premium paket ödemeleri tarzında bir pazarlama işareti görebiliriz. Simp Token ekibi bahsettiği anında işlem hacmine tam verim veremeyeceği için kendileri de bu alanda Premium paketler için fazla gas ücreti talep edebilir.

Simp Token Fiyat

Günümüz tarihinde Simp Token alabilmek için Meta mask ve trust wallet gibi cüzdan uygulamalarını kullanabilirsiniz pancakeswap ve fibswap üzerinden ise alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tabii aslında bu iki uygulama üzerinde swap yani takas işlemi yapmış olsanız dahi al sat olarak değerlendirilebilir.

Sımp Token $0.00002185 fiyat bandında ath arayışına devam ediyor. Sürekli yükseliş trendinde olan kripto para grafiği basit birkaç çizim ile analiz edilebilecek formasyonları takip ediyor diyebiliriz. Yatırım için alım seviyesi ve destek direnç noktaları tarzında bilgiler için grafiğe bakmanız yeterli olacaktır. Haberler ve güncellemeleri takip etmeniz büyük etken taşıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...