İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SINGLE Coin Nedir? | Single Finance Nedir? | SINGLE Coin Yorum

Single Finans, genel pazarla korelasyonları en aza indiren tüm DeFi yatırımlarınız için süper sezgisel bir platformdur. Buradaki her şey, enjekte edilen sermayenizden USD cinsinden hesaplanır. Her şey görselleştirilir. Ve her şey parmaklarınızın ucundadır.

  • Single Finans Platformu, ek blok zincirler için birlikte çalışabilir ve zincirler arası platformdan getiri elde edecek şekilde tasarlanmış Cronos ve Avalanche blok zinciri üzerinde çalışır.
  • Platform yalnızca kullanıcılar için pozisyonlar açmakla kalmaz, aynı zamanda sürekli değişen piyasa durumlarını izler ve önceden yapılandırılmış stratejileri yürütmek için ekosistemindeki botları kullanır.
  • Uygulaması açık kaynak kodludur. Tüm katılımcıların katkıda bulunmaya, jetonu elinde tutmaya, operasyonları yönetmeye ve Single Finans Platformunu geliştirmeye teşvik edilir.

Single Protocol Nedir?

Simgle Finans, tüm DeFi yatırımlarınız için genel pazarla korelasyonları en aza indiren süper sezgisel bir platformdur. Single Finance’deki her şey, kullanıcının USD cinsinden enjekte ettiği sermayeden işlenir. Her şey görselleştirilir ve her şey parmaklarınızın ucundadır. Single Finance’in Single-Click sözde pazar-tarafsız stratejileri, üç ana tesis üzerine inşa edilmiştir:

  1. Single Havuzlar: Strateji kasaları, kaldıraçlı verim çiftçi kasaları ve borç verme havuzlarıdır.
  2. Single Botlar: Sermaye koruma botları ve piyasa durumunu izlemek ve kullanıcının sermayesini USD cinsinden korumak için yeniden dengeleme botları dahil olmak üzere otomatik botlardır.
  3. LP Time Machine: Tüm EVM uyumlu zincirlerdeki likidite havuzlarının performans analizi aracıdır. Araç, LP ödülleri, DEX ödül jetonları ve fiyat etkisinden kaynaklanan değer değişikliği dahil olmak üzere geriye dönük simüle edilmiş P&L’nin (USD olarak işaretlenen sermayeye dayalı olarak) tam dökümünü gösterir.

Single Havuz , kaldıraçlı bir verim çiftliği ve kaldıraçlı likidite sağlama protokolüdür. Kullanıcıların Single Protokolünde gerçekleştirebilecekleri üç rol vardır.

Borç verenler, daha yüksek bir faiz oranı elde etmek için BTC, ETH, USDT ve USDC gibi farklı jetonları Single Boşta Strateji Kasasına yatırabilir. Borç verme getirisi, farklı likidite madenciliği stratejilerini uygulamak için bu varlıkları ödünç alan strateji oyuncuları tarafından belirlenir.

Strateji oyuncuları, tek tıklamayla DeFi stratejilerine bahis yaparak daha yüksek getiri elde edebilir. Çiftçilik pozisyonlarının toplam verimini artırmak için, farklı strateji kasaları, tek bir atıl strateji kasasından birden fazla varlık ödünç alır.

SINGLE Coin Nedir?

SINLE, Single Finans Protokolü için sınırlı tedarik yönetim belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SINGLE token sahipleri, yönetime katılabilir ve SINGLE’ın geleceğini şekillendirebilir ve ayrıca faiz oranı modeli, ücret oranları ve Tek Finansman Protokolüne tahakkuk eden protokol ücretlerinin ve rezervlerinin dağılımı için temel parametreleri belirleyebilir.

SINGLE token sahipleri, gelecekte xSINGLE için SINGLE stake ederek protokol yönetimine katılabilir. SINGLE’ın toplam arzı 1.000.000.000’dir.

SINGLE Coin Nasıl Alınır?

SINGLE Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...