İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SingularDTV (SNGLS) Coin nedir?

SNGLS Coin Nedir?

SingularDTV ( SNGLS ), merkezsiz  bir eğlence endüstrisinin temelini atan blok eğlence stüdyosudur. SingularDTV‘nin platformu, telif hakları yönetimi, proje finansmanı ve peer-to-peer dağıtım geleceğini inşa ederek, sanatçıları ve yatırımcıları projeleri geliştirmede bir araya getirerek güçlendirir.

Kripto para piyasasının coinlerinden birisi olan SingularDTV (SNGLS) Coin, Ethereum tabanlı olarak işletilen bir kripto para birimidir.

SingularDTV platformunun kullanıma sunduğu yerel kripto para birimi SNGLS coindir. SingularDTV  Blockchain film ve televizyon stüdyosu ve dağıtım ağıdır. Amaç olarak ise; eğlence dünyasında var olan aracılardan bağımsız olmayı böylece yüksek ücretleri düşürmeyi hedeflemektedir.

SingularDTV fikri mülkiyeti yazılımsal olarak blok zincirindeki veri alanlarına kodlamak ve bu fikri mülkiyetin haklarını, her yönü ile akışını izlemek ve yönetmek amaçlı bir altyapı oluşturarak hedefine doğru hızla ilerlemektedir. Daha anlaşılır hali ile yönetim modelinin merkezi olmayan bileşeni, tokenize edilmiş olarak Ethereum blok zincirinde yaşatılıyor. Token’lar SNGLS olarak isimlendiriliyor. S-DTV’nin fikri mülkiyetinde (IP) bir payı temsil etmektedir.  

SingularDTV, Ethereum’un altyapısına dayalı bir içerik üretme platformu ve dağıtım ağı olarak bilinmektedir. Yüksek kaliteli televizyon, sinema filmi ve yaratıcı içerik oluşturmak ile birlikte daha önceki yaratıcı endüstrinin hem adil hem de cazip bir iş süreci olarak yeniden yapılandırılmasıdır.

SingularDTV’nin (S-DTV) misyonu, global pop düşünürleri için bilgilendirici, aydınlatıcı ve ilham verici bir medya oluşturmak olarak açıklanmaktadır. SingularDTV şirketi kurucusu Zach LeBeau, Blockchain teknolojisi ile medya dünyasının en önemli eksikliğinin de giderileceğini vadetmektedir. Sistemde dört bölüm tanımlanmaktadır:

Sıngular: Fütürist bir ortamda merkezsizlik ve teknolojik gelişme hakkında üç sezondan oluşan bir bilim kurgu mini dizisidir. S-DTV Belgesel Günlüğü: Blockchain teknolojisi üzerine belgesel filmlerin yapımından sorumlu birim. S-DTV HaklarıI Yönetim Platformu: SingularDTV tarafından üretilen ve dağıtılan tüm içeriğin dijital telif hakkını, karını ve kiralanma ücretini yöneten platform birimidir. S-DTV İşlemi İstek Üzerine Video (TVOD) Portal: GooglePlay, Apple iTunes ve Vimeo üzerinden SingularDTV içeriğini dağıtmak için portal, her bir video dosyasını görüntülemek için talep üzerine ödeme yapmaktadır.

SNGLS Coin Yorum

SNGLS Coin uzun süredir piyasada bulunduğu için güven kazanmış bir kripto para olarak tanımlanmaktadır.  Kripto para dünyasında uzun vadede SingularDTV Coin tercih edenlerin pozitif düşünceler ifade ettikleri görülmektedir.

SNGLS Coin’in daha önceki dönemlerde çok yüksek rakamlara ulaşmış olsa da zaman içerisinde daha az volatil ve daha düşük rakamlarla işlem gördüğü olmuştur.

SNGLS Coin Toplam Arz

CoinMarketCap verilerine göre: SingularDTV, 5.070.171 dolar ile piyasa hacmi yönünden 726. sırada yer aldığı görülmektedir.  Şu sıralarda 0,0083 dolardan işlem gören SNGLS Coin’in 24 saatlik işlem hacminin 667.790 USD olduğu listelerde görülmektedir. Ayrıca SingularDTV (SNGLS), Kara Perşembe olarak tarihe geçen 13 Mart 2020’de 0,0026 dolar ile en aşağı seviyeyi görürken 7 Ocak 2018’de de 0,4780 dolar ile tüm zamanlar en üst seviyesini görmüştür. SingularDTV Coin toplam arzının 1.000.000.000 SingularDTV olduğu bilinmektedir. Verilen bu bilgilere ek olarak dolaşımda 600.000.000 SingularDTV bulunduğunu söyleyebiliriz.

SNGLS coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 4, 2018 at 10:41 pm

    al sat yaptığım değerlerden biri uzun vade neler yapacak göreceğiz

  2. fatih

    Eylül 4, 2018 at 10:42 pm

    ara sıra pumplatıyolar çıkış yakalarsa yatırım yapılabilir tabiki btc önce çıkış yapmalı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance’ın referans programında win to win sistemi uygulanmaktadır. Kullanıcılar bu sistemde, sahip oldukları referans kodu ile arkadaşlarına davet göndererek kazanç sağlayabilmektedirler. Yeni kayıt olan...

Kripto Para

Nervos Network (CKB),koruma merkezli, ulaşıma açık, izin gerektirmeyen varlık deposu Blockchain’in ve Nervos ağının temel katmanı olarak tanımlanmaktadır. Blockchain, küresel fikir birliği ile doğrulanan...

Kripto Para

Binance Launchpad kategorisine eklendiği andan itibaren kripto paraya ilgi duyan kullanıcılar “alice token nedir, alice coin ne işe yarıyor, alice coin hangi alanda kullanılıyor,...

Kripto Para

Bugün yani 16.03.2021 tarihinde Binance borsasında listelendikten sonra gerek toplam arz miktarı gerekse fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken BiFi token yatırımcılar tarafından merakla araştırılan...