İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Siri konuşmaları kaydediyor mu?

Siri komutları kayıt altına alıyor mu? Siri konuşmaları kaydediyor mu? Siri konuşmaları nereye kaydediyor? İnternette küçük bir gezinti yaptığımızda bu konuda çok fazla bir bilgi olmadığını gördük oysaki önemli bir konudan bahsediyoruz. Herkes Siri ye normal komutlar vermeyebiliyor 🙂  Siri özellikle ülkemizde eğlence amacı ile kullanılıyor Siri ye verilen komutlar bir yerde kayıt altında tutuluyor ise çok komik anlar yakalanabilir.

Bu konuda Apple yetkilileri tarafından yapılan bir açıklamayı sizlerle paylaşmak isitiyorum. İçiniz rahat olabilir Siri konuşmaları ve komutları kaydetmiyor.

 Apple, “iPhone, Siri komutu verilirken ya da Siri’ye sorulan sesli komutları kaydetmiyor” açıklamasını yaptı. Ancak üçüncü parti bir yazılım ile Siri üzerinden konuşmaların kayıt edilebileceği ve kullanıcıların mikrofon kullanımına izin verirken uygulamaların güvenilir olup olmadığını denetlemeleri gerektiğinin altı çizildi. 

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar