İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SIS Coin Nedir? | Symbiosis Finance Nedir? | SIS Coin Bilgiler

SIS Token, Gate.io borsasında listeye eklendi ve katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Forum sitelerinde sıkça aratılan sis coin hakkında bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Symbiosis Finance nedir?

Symbiosis, merkezi olmayan çok zincirli bir likidite protokolüdür. Kullanıcıların, fonların tek sahibi olarak kalırken, tüm blok zincirleri arasında varlıkları değiştirmesine olanak tanır.

Symbiosis protokolü aşağıdaki gereksinimleri karşılar:

 • UX gibi basit, Değiştirilebilir: Takas işlemine devam etmek için ek cüzdan, uzun bekleme süresi veya ekstra adım gerektirmez.
 • Tamamen Merkezi Olmayan: Hiçbir merkezi taraf Symbiosis protokolünü durduramaz veya kullanıcıların buna erişmesini sansürleyemez.
 • Birlikte Çalışabilir: Yeterli pazar dikkatini çeken her blok zincirini birbirine bağlar. Nihai hedefleri ise tüm ağları birbirine bağlamaktır.
 • Erişim Güvenliği: Hiç kimse (Symbiosis ekibi dahil) kullanıcı fonlarına erişemez.
 • Sınırsız Çapraz Zincir Likiditesi: Herhangi bir rastgele jeton çifti arasındaki takaslar için en iyi fiyatları sağlarken, tüm blok zincirlerinde mümkün olduğu kadar çok jeton çiftini hedefler.

Symbiosis Finance Ekosistemi

Symbiosis ağı üç ana kısımdan oluşmaktadır. Gelin bu üç kısmı birlikte inceleyelim.

 1. Ön Uç, bir web arayüzü veya mobil uygulamadır. Symbiosis protokolü tarafından desteklenen blok zincirlerindeki varlıklar hakkında bilgi toplar, takaslar için en uygun yolları oluşturur, kullanıcıların blok zincirlerine işlemleri imzalamalarına ve göndermelerine yardımcı olur.
 2. Zincirler Arası Likidite Motoru, Symbiosis protokolü tarafından desteklenen her blok zincirinde dağıtılan bir dizi akıllı sözleşmedir . Konsantre zincirler arası likidite havuzları ve zincir dışı yönlendirme mekanizmalarını işletir ve tüm blok zincirlerinde AMM likiditesinden yararlanmaya izin verir.
 3. Aktarıcılar Ağı , merkezi olmayan koruyuculardan oluşan bir P2P düğüm ağıdır. Aktarıcılar, desteklenen her blok zincirinde çapraz zincir likidite motorunun yaydığı olayları dinler, her olay üzerinde fikir birliğine varır, işlemleri imzalar ve uygun zincirlere gönderir.

SIS Coin Nedir?

SIS, Symbiosis’in protokol simgesidir. Ethereum’da konuşlandırılır ve şunlar için kullanılır:

 • Aktarıcılar ağındaki bir düğümü çalıştırmak için bahis yapmak.
 • Symbiosis DAO ve DAO hazinesini yönetmek.

SIS Token Bilgileri:

 • Token Adı: Symbiosis
 • Token Sembolü: SIS
 • Maksimum Arz: 100,000,000
 • Token Türü: ERC20
 • Sözleşme: https://etherscan.io/token/0xd38bb40815d2b0c2d2c866e0c72c5728ffc76dd9

SIS Coin Nasıl Alınır?

SIS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...