İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Skale (SKL) Coin Nedir? Yorum ve Haberler

SKALE Ağı nedir?

SKALE, geliştiricilere yüksek düzeyde yapılandırılabilir, tamamen merkezi olmayan zincirleri kolayca sağlama yeteneği sağlayan açık kaynaklı bir esnek blok zinciri ağıdır. 

Ethereum ile bağlanan ve Ethereum Ağına derinlemesine entegre olan bir güvenlik ve yürütme katmanı görevi görür. Ağ, tümü Ethereum genel ana ağına bağlı ve tüm Ethereum ekosistemiyle tamamen uyumlu binlerce bağımsız blok zinciri (elastik yan zincir) dosya depolama zincirini ve diğer alt zincir türlerini desteklemek için doğrusal olarak büyüyor. Peki SKL coin geleceği var mı?

SKALE, ağda doğrulayıcı olarak çalışma, temsilci olarak pay alma veya kaynaklarının bir payına erişim hakkını temsil eden karma bir kullanım belirteci olan SKL belirtecini kullanır.

SKALE’nin Kurucuları Kimlerdir?

SKALE Network’ün kurucu ortakları Jack O’Holleran ve Stan Klakdo’dur. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Jack O’Holleran, makine öğrenimi, yapay zeka, güvenlik ve blok zinciri konularında derin bir geçmişe sahip deneyimli bir girişimcidir. 

Stan Klakdo, kriptografi ve kurumsal altyapı teknolojilerinde 19 yıllık deneyime sahiptir. Bir büyük veri altyapı şirketi olan Galactic Exchange ve Birleşik Krallık merkezli Global Reach tarafından satın alınan bir bulut güvenlik şirketi olan Cloudessa da dahil olmak üzere Silikon Vadisi girişim destekli birkaç girişim kurdu.

SKALE’yi Benzersiz Yapan Nedir?

SKALE’nin esnek yan zincirlerinin başlıca faydaları, artan işlem hacmi, daha hızlı işlem tamamlama ve düşük işlem maliyetleridir. Bu yetenekler, iyileştirilmiş kullanıcı deneyimlerine ve daha sürdürülebilir bir ekonomik modele dönüşür. SKALE zincirlerinin ek faydaları arasında artan depolama kapasitesi ve daha fazla işlem işleme kontrolü bulunur. Yan zincirlerin kullanımı, uygulama geliştirmeyi ve yeni özelliklerin tanıtımını hızlandırarak geliştirme sürecine de yardımcı olabilir.

Dolaşımda Kaç SKALE (SKL) Coin Var?

Tokenin kilidini açarken dolaşımdaki arz 1 Aralık 2020’de 564.166.667 SKL’dir. Sürdürülebilir bir ağ oluşturmaya odaklanmayı teşvik etmek için çekirdek ekip ve erken destekçiler için belirteçler uzun vadeli bir hak kazanma programına kilitlenmiştir. 

SKALE Ağı Ne Zaman Başlatıldı?

SKALE Network, 2 ay boyunca kesinti olmadan çalışan başarılı bir teşvik edilmiş test ağının ardından 30 Haziran’da 1. faz ana ağını başlattı. SKL Coin, Eylül ayı başlarında, son derece uyumlu teklifleri başlatmak için Activate çerçevesini kullanan ilk kullanım kanıtı olarak ConsenSys’in Activate Platformunu kullanarak başarıyla piyasaya sürüldü. 90 ülkeden yaklaşık 4.000 katılımcı, 10 kat fazla abone olunan 5 Milyon dolarlık SKL token satışına katıldı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SKALE (SKL) Coin Nereden Satın Alınır?

SKL Coin 01.12.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Binance borsasına kayıt olarak hemen SKL coin alım satımına başlayabilirsiniz.

SKALE (SKL) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

SKL Coin Web Site: skale.network

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar