İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Smule Nedir? Nasıl Kullanılır?

Müziği seven herkes stüdyoda ortamında şarkı söylemek ister. Sesinizdeki rahatsız eden tınıları düzeltmek ve hayallerinizdeki gibi şarkı söylemek artık Smule ile çok kolay. Android ve iOS cihazların uygulama mağazalarında bulabileceğiniz, kullanıcıların beğenilerini toplayan Smule’i ücretsiz deneyebilirsiniz. Kolayca indirebilirsiniz.

Sesiniz nasıl olursa olsun Smule’de harika çıkacaktır. Otomatik akort yapabilir, yankı ekleyebilir ve kayıtlarınızdaki kusurları pürüzsüz hale getirmek için mikrofon efektlerini kullanabilirsiniz.

Smule Nasıl Kullanılır?

Smule uygulaması, İngilizce olarak App Store‘da bulunmaktadır. Uygulamanın açılış sayfasında önünüze Recommended menüsü çıkacaktır. Bu Önerilenler menüsüdür. Uygulamanın diğer sekmeler ise Topluluklar, Yeniler ve Top Hit şeklinde görülecektir.

Recommended sekmesinde, kullanıcıların söylemeyi daha fazla tercih ettiği şarkılar bulunmaktadır.  Bu listeden kendi tarzınıza uygun bir parça bulmanız daha kolaydır. İstediğiniz parçayı seçmek için “Sing”, yani “Şarkı Söyle” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

 Sayfadaki diğer seçenekler ile farklı insanlarla birlikte düet yapabilir ve grup kareokeleri gerçekleştirebilirsiniz. Başkaları ile söyle seçeneğinde, daha önce hazırlanmış ve sizin söyleyeceğiniz yerler söylenmemiş şekilde oluşturulmuş şarkılar bulunuyor.

Başka bir seçenekte ise kendiniz oluşturarak başkasının, sizin şarkınıza eşlik etmesini tercih edebilirsiniz.  Başkalarının hazırlayıp kendilerine eşlik etmenizi bekleyenler listesi olan, join someone else for free seçeneğinde, karşımıza çıkan ilk sekme Hepsi All‘dir. Sadece sesini duyup eşlik edebildikleriniz veya video olarak katılabilecekleriniz burada bulunur.

Diğer bir seçenek olan Video Only sekmesinde, şarkı ve kullanıcı ile ilgili şeyler bulunmaktadır. Şarkınızı söyledikten sonra diğer kullanıcıların görebileceği bir notu, şarkının üst kısmına bırakabilirsiniz. Sırada Gene “join” seçeneği karşınıza çıkacaktır. Burada kendi ön izlemenizi görebilirsiniz. Bu ekran sayfasından sonra kulaklıksız ilerlenmeyeceği için; cihaza kulaklık takılı olmalıdır. Şarkı söylemeye başladığınızda On ve Off seçenekleri ile görüntüyü kapatabilir ya da açık bırakabilirsiniz.

Start seçeneği ile başlayabilirsiniz. 3 saniyelik bir ekran görüntüsü, şarkının başlayacağını bize bildiriyor. Ekranda mavi ile yazan şarkı sözleri sizin söyleyeceğinizi, sarı ile yazan sözler ise diğer kullanıcı ile birlikte söyleneceğini belirtmektedir. Beyaz olan yazıları diğer kullanıcı söylerken sıranızı bekleyin ve mavi yazılar ile gelen şarkı sözlerini söyleyerek devam edin. Sarı yazıları birlikte söyleyerek, şarkı söylemenin tadını da çıkartabilirsiniz.

Continue seçeneği ile klibinizi paylaşabilir ve arkadaşlarınızla, diğer sosyal medya uygulamaları ile paylaşabilirsiniz. Smule para kazanma için bir seçenek olarak karşınıza çıkabilir. Takipçi toplayarak bu konuda ilerleyebilirsiniz. Cihazınızın uygulama mağazasına girerek siz de bu eğlenceye başlayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Smule Mp4 Dönüştürücü

Smule videolarının mp4‘üne sahip olmak isterseniz; sadece o videoyu içeren o sayfanın url’sini ya url çubuğundan kopyalayın. Sonra ise Basın CTRL / Command + L url çubuğunu veya Basın seçimi için CTRL / Command + P url kopyalanması için uygulamalısınız.  Ardından MP4’iniz cihazınızda olur.

İsterseniz bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Tamamen isteğe bağlıdır. Smule.com’dan ses indirmenin bu kadar kolay olabileceğini kim düşünebilirdi?

Smule Apk dosyasını indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz ancak bu seçenek güvenlik sorunları içerebilmektedir.

Smule Hesap Silme

Mevcut durumda Smule hesap silme, hesap kapatma özelliği bulunmamaktadır. Eğer smule hesabınızı silmeye net olarak karar verdiyseniz aşağıdaki adımları takip etmelisiniz. İlk olarak smule contact bağlantısına tıklamalısınız. Karşınıza çıkan ekrandan  ”Delete Account” yani ”Hesabımı Sil” bölümünü seçmelisiniz.

Burada bulunan alanlar doldurulup konu başlığına İngilizce  Smule Hesabımı silmek istiyorum yazınız.  Açıklamanızı yazdıktan sonra Send e-mail i tıklayıp Smule üyelik iptali ile ilgili talebinizi smulee iletmiş olacaksınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Smule üyelik iptali işlemi sistem yoğunluğuna göre zaman almaktadır. Talebiniz onaylandıktan sonra konuyla ilgili smule tarafından e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Smule hesap silme için oluşturduğunuz başvuru formuna yazdığınız e-mail ile Smule Hesap e-mailinizin aynı olması gerekiyor.

‎Smule: Karaoke Music Studio
‎Smule: Karaoke Music Studio
Developer: Smule
Price: Free+
Smule: Karaoke şarkı söyle
Smule: Karaoke şarkı söyle
Developer: Smule
Price: Free

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...