İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Snapchat açılmıyor | Snapchat durduruldu hatası çözüm

Snapchat neden açılmıyor? Snapchat uygulaması ülkemizde ve dünya genelinde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. Bu durum uygulama yöneticileri açısında oldukça pozitif bir durum olsa da yeterli alt yapı geliştirmesi yapılmamasından dolayı kullanıcılar için bir çok sorunu da beraberinde getiriyor.

Son zamanlarda Snapchat açılmıyor yada durduruldu hataları ile oldukça fazla gündeme gelmeye başladı. Snapchat diğer platformlardan kendisini ayrılan ilgi çekici özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Ancak bu hatalar platforma olan ilgiyi azalmaya başladı.

Snapchat durduruldu hatasının en büyük nedeni Snapchat uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Google Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalmasıda  bu hataya neden olabiliyor.

Snapchat Durduruldu Hatası Çözüm

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store’da Snapchat uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir.

Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada Snapchat açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız. Maalesef Snapchat durdu hatası çözümü için adımları takip edebilirsiniz.

Snapchat açılmıyor:

Ayarlar

Uygulamalar

→ Snapchat uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bittikten sonra Snapchat uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. 

3 Yorum

3 Comments

 1. Msk

  Temmuz 11, 2018 at 8:14 pm

  Hepsini denedim ama olmuyor

  • Admin

   Temmuz 12, 2018 at 1:09 am

   Şuan için uygulama ile ilgili teknik bir arıza var ana sayfayı ziyaret ederek güncel haberleri öğrenebilirsiniz. Güncel haber : Snapchat neden açılmıyor?

 2. Kristina

  Temmuz 26, 2018 at 3:13 pm

  Snapchatım açılmıyor ne yapmaliyim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha...

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...

Uygulama

İnsanların gündelik yaşantıları içerisinde mobil cihazların varlığı her geçen gün hakimiyetini arttırmaktadır. Yalnızca yetişkin insanlar değil artık 3 yaşındaki çocuk bile bu cihazları çok...

Uygulama

VideoShow uygulaması insanların video içeriklerini düzenleyip değiştirebilmeleri için çeşitli imkanlar sunan bir yazılımdır. Aynı zamanda slayt gösterilerinin düzenlenmesi için bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Profesyonel bir...