İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Snapchat açılmıyor | Snapchat durduruldu hatası çözüm

Snapchat neden açılmıyor? Snapchat uygulaması ülkemizde ve dünya genelinde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. Bu durum uygulama yöneticileri açısında oldukça pozitif bir durum olsa da yeterli alt yapı geliştirmesi yapılmamasından dolayı kullanıcılar için bir çok sorunu da beraberinde getiriyor.

Son zamanlarda Snapchat açılmıyor yada durduruldu hataları ile oldukça fazla gündeme gelmeye başladı. Snapchat diğer platformlardan kendisini ayrılan ilgi çekici özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Ancak bu hatalar platforma olan ilgiyi azalmaya başladı.

Snapchat durduruldu hatasının en büyük nedeni Snapchat uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Google Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalmasıda  bu hataya neden olabiliyor.

Snapchat Durduruldu Hatası Çözüm

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store’da Snapchat uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir.

Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada Snapchat açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız. Maalesef Snapchat durdu hatası çözümü için adımları takip edebilirsiniz.

Snapchat açılmıyor:

Ayarlar

Uygulamalar

→ Snapchat uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bittikten sonra Snapchat uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. 

3 Yorum

3 Comments

 1. Msk

  Temmuz 11, 2018 at 8:14 pm

  Hepsini denedim ama olmuyor

  • Admin

   Temmuz 12, 2018 at 1:09 am

   Şuan için uygulama ile ilgili teknik bir arıza var ana sayfayı ziyaret ederek güncel haberleri öğrenebilirsiniz. Güncel haber : Snapchat neden açılmıyor?

 2. Kristina

  Temmuz 26, 2018 at 3:13 pm

  Snapchatım açılmıyor ne yapmaliyim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Lightleap, çekmek istediğiniz fotoğraf karesini benzersiz bir şekilde yakalamanızı sağlar. Lightricks Editöründen Lightleap, mükemmel fotoğraflar çekmek ve anı ölümsüzleştirmek için profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza...

Uygulama

Instacart ile çevrimiçi yiyecek satın aldığınızda, taze ürünler, içecekler (alkol dahil) ve diğer ürünleri aynı gün teslimatla alabilirsiniz. Alkol uygulaması bazı ülkelerde farklılık göstermektedir....

Uygulama

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime...

Uygulama

Uygulama, çizim yapan kişiler ve bu çizim dosyalarını görüntülemek isteyen insanlar için bir numaralı yardımcılardan biridir. Birçok farklı uygulama üzerinde hazırlanmış olan projelerin hemen...