İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Snapchat açılmıyor | Snapchat durduruldu hatası çözüm

Snapchat neden açılmıyor? Snapchat uygulaması ülkemizde ve dünya genelinde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. Bu durum uygulama yöneticileri açısında oldukça pozitif bir durum olsa da yeterli alt yapı geliştirmesi yapılmamasından dolayı kullanıcılar için bir çok sorunu da beraberinde getiriyor.

Son zamanlarda Snapchat açılmıyor yada durduruldu hataları ile oldukça fazla gündeme gelmeye başladı. Snapchat diğer platformlardan kendisini ayrılan ilgi çekici özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Ancak bu hatalar platforma olan ilgiyi azalmaya başladı.

Snapchat durduruldu hatasının en büyük nedeni Snapchat uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Google Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalmasıda  bu hataya neden olabiliyor.

Snapchat Durduruldu Hatası Çözüm

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store’da Snapchat uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir.

Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada Snapchat açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız. Maalesef Snapchat durdu hatası çözümü için adımları takip edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Snapchat açılmıyor:

Ayarlar

Uygulamalar

→ Snapchat uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

İşlem bittikten sonra Snapchat uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. Msk

  Temmuz 11, 2018 at 8:14 pm

  Hepsini denedim ama olmuyor

  • Admin

   Temmuz 12, 2018 at 1:09 am

   Şuan için uygulama ile ilgili teknik bir arıza var ana sayfayı ziyaret ederek güncel haberleri öğrenebilirsiniz. Güncel haber : Snapchat neden açılmıyor?

 2. Kristina

  Temmuz 26, 2018 at 3:13 pm

  Snapchatım açılmıyor ne yapmaliyim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...