İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SNFT Coin Nedir? | SupreNFT Nedir? | SNFT Hakkında Bilgiler

SupreNFT, sanat eserinin gerçekten halka dönmesine izin verirken, meta-evrendeki sanat sürecini ve trendleri tanıtmayı ve aynı zamanda onu daha geniş bir ticarileştirme yoluna doğru geliştirmeyi hedeflemektedir.

SupreNFT, son derece özgün, çeşitlendirilmiş ve entegre bir NFT ticaret ve oluşturma platformudur. 

Kurulduğu günden bu yana SupreNFT, dünyanın en iyi markaları, sanat platformları ve zincir ekolojisi ile derinlemesine stratejik işbirliğine ulaşarak eksiksiz bir ekosistem ve pazar temeli oluşturmayı benimsiyor. Çeşitlilik entegrasyonu kavramıyla hareket eden SupreNFT, sanat, moda, spor, animasyon, oyunlar, e-spor, sanal idoller vb. alanlarda kripto ekonomisinin patlayıcı gücünü tamamen çapraz boyutlu olarak teşvik edecek şekilde tasarlanmıştır.

  • Kimlik Sayısallaştırma: SupreNFT, herkesin kendi dijital kimliğini oluşturmasına ve yüksek derecede özgürlük ve kopyalanamazlık ile bir meta-evren geçişi elde etmesine yardımcı olmak için IP inkübasyonu ve NFT eşlemesini kullanacaktır.
  • Ekonomik Sistem Sirkülasyonu: NFT’nin yaratılmasından fiyatlandırmaya, Meta evren sakinlerinin varlık sahipliğinin doğrulanmasından işleme kadar SupreNFT, karmaşık zincir ekonomik sistemini açar ve her bağlantıda sorunsuz ve verimli değer dolaşımını gerçekleştirir.
  • Medeniyet ve Kültür İnşa Etmek: Kuruluşundan bu yana, SupreNFT birçok üst düzey lüks marka, sanatsal yaratım platformu ve sanatçı ile derinlemesine işbirliği kurmuştur ve öncü, modern ve muhteşem bir meta-evrensel medeniyet yaratmaya kararlıdır. NFT oluşumunu korumak ve desteklemek Eşsiz meta-evren kültürü, sanal dünyadaki etkileşimi ve ciddiyeti daha gerçekçi ve değerli hale getirir.

SupreNFT ve GameFi:

SupreNFT uygulamalarının bir diğer önemli alanı da oyunlardır. SupreNFT, oyuncuların ve yatırımcıların kimliklerini entegre ederek, oyuncuların oyun sırasında avantajlardan yararlanmalarını sağlayarak GameFi’nin gelişimini ve evrimini destekleyebilir. Oyun malzemeleri ve ekipmanları NFT aracılığıyla dağıtılacak ve koleksiyon kanallarını ve değerlerini teşvik edecektir.

SupreNFT ve Likidite Madenciliği:

NFT’nin değer dolaşımını kapsamlı bir şekilde artırmak SupreNFT’nin hedeflerinden biridir. Likidite madenciliği, bu hedefe ulaşmak için daha adil ve verimli yollar sağlar. SupreNFT ve kullanıcıları için likidite madenciliği, NFT geliri elde etmek için daha esnek ve daha düşük bir eşik yolu sağlar. SupreNFT ayrıca güvenlik, likidite ve madencilik havuzlarının çeşitliliği açısından NFT’nin değerini artıracaktır. 

SupreNFT ve DAO:

SupreNFT, en iyi sanat yaratıcılarını ve öncü trend katılımcılarını bir araya getiriyor. Merkezi olmayan topluluk özerkliği kavramını tam olarak uygulamak için SupreNFT ayrıca kendi DAO organizasyonuna sahiptir. Farklı NFT “biletleri” satın alarak, topluluk kullanıcıları favori sanatçılara veya eserlere oy verebilir ve hatta sanat topluluğunda IP inkübasyonu ve haritalamanın ilerlemesine karar verebilir ve böylece dijital sanatın kolektif yaratımını tamamlayabilir.

SNFT Coin Nedir?

SNFT, SupreNFT platformunun belirtecidir. Platformdaki neredeyse tüm işlemler SNFT token aracılığı ile yapılmaktadır. SNFT maksimum arz miktarı 1.000.000.000 SNFT token’dir.

SNFT Coin Nasıl Alınır?

SNFT Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. halil

    Kasım 19, 2021 at 3:55 am

    om satisi nerde yapiliyor alabiliyormuyuz suan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...