İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sovryn (SOV) Coin Nedir? | Ödünç Verme | Borçlanma Ve Marj Ticareti

Sovryn, Bitcoin ödünç verme, borçlanma ve marj ticareti için gözetimsiz ve izinsiz akıllı sözleşme tabanlı bir sistemdir.

Sovryn hangi özellikleri sunuyor?

SOV, Bitcoin kredisi ve marj ticareti için merkezi olmayan bir protokoldür. Protokol, yeni ve mevcut borsalara kolayca entegre edilebilir veya basitçe bir web3 portalı üzerinden erişilebilir.

Mevcut Özellikler

Bugün Sovryn ile yapabilecekleriniz:

  • Spot-Değişim: Jetonlar arasında anında ticarete izin veren düşük maliyetli, düşük farklı bir AMM.
  • Marjin Ticareti: Kullanıcıların borç verme havuzundan kaldıraç ödünç almalarına olanak tanıyan 5 kata kadar uzun/kısa ticaret oluşturur.
  • Borç Verme Havuzu: HODLer’ların, marj tüccarlarına ve borç alanlara token ödünç vererek faiz kazanmasını sağlar.
  • FastBTC Relay: Herhangi bir Bitcoin cüzdanından akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan ürünlerle Bitcoin’in neredeyse anında kullanılmasına izin verir.

Gelecekteki Özellikler

Sovryn, kullanıcılar için önümüzdeki birkaç ay içinde özellikler ve ek işlevler eklemeye devam edecektir. Gelecekte şunları yapabileceksiniz:

  • Borç: Kullanıcıların ve akıllı sözleşmelerin ödünç verme havuzundan token ödünç almasına izin verir. Tüm krediler aşırı teminatlandırılmıştır.
  • Sürekli Takaslar: BTC destekli kalıcı takaslar, 20X’e kadar kaldıraçla alım satımlara izin verir.
  • Bitcoin destekli Stablecoin: Kullanıcılar, aşırı harmanlanmış Bitcoin tarafından desteklenen, USD ile sabitlenmiş bir jeton kullanabilir.

İşlem Ücretleri

Sovryn Swap, tokenlar arasındaki oranı yeniden temellendirmek için oracle’ları kullanır ve “kalıcı kayıp” olasılığının çoğunu ortadan kaldırır. Sovryn Swap, takasın her iki tarafında LP’lere dağıtılan bir ücret alır. Şu anda bu ücret şu şekilde belirlenmiştir: %0,1

Sovryn Protokolü, gerçekleştirilen her işlem için bir ücret alır. Bu ücret şu anda şu şekilde ayarlanmıştır: %0,15

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sovryn maksimum arz miktarı 100.000.000 SOV token’dir.

SOV Coin Nasıl Alınır?

SOV Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

SOV coin haber: Sovryn Gate.io borsasında listelenmesinin ardından kripto basınında geniş yankı uyandırmıştır. Forumlarda oldukça fazla olumlu yorum alan SOV token hakkında gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

-.– ..– -.- … . .-.. . -.-. . –.-. .-..- –..

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...