İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sovryn (SOV) Coin Nedir? | Ödünç Verme | Borçlanma Ve Marj Ticareti

Sovryn, Bitcoin ödünç verme, borçlanma ve marj ticareti için gözetimsiz ve izinsiz akıllı sözleşme tabanlı bir sistemdir.

Sovryn hangi özellikleri sunuyor?

SOV, Bitcoin kredisi ve marj ticareti için merkezi olmayan bir protokoldür. Protokol, yeni ve mevcut borsalara kolayca entegre edilebilir veya basitçe bir web3 portalı üzerinden erişilebilir.

Mevcut Özellikler

Bugün Sovryn ile yapabilecekleriniz:

  • Spot-Değişim: Jetonlar arasında anında ticarete izin veren düşük maliyetli, düşük farklı bir AMM.
  • Marjin Ticareti: Kullanıcıların borç verme havuzundan kaldıraç ödünç almalarına olanak tanıyan 5 kata kadar uzun/kısa ticaret oluşturur.
  • Borç Verme Havuzu: HODLer’ların, marj tüccarlarına ve borç alanlara token ödünç vererek faiz kazanmasını sağlar.
  • FastBTC Relay: Herhangi bir Bitcoin cüzdanından akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan ürünlerle Bitcoin’in neredeyse anında kullanılmasına izin verir.

Gelecekteki Özellikler

Sovryn, kullanıcılar için önümüzdeki birkaç ay içinde özellikler ve ek işlevler eklemeye devam edecektir. Gelecekte şunları yapabileceksiniz:

  • Borç: Kullanıcıların ve akıllı sözleşmelerin ödünç verme havuzundan token ödünç almasına izin verir. Tüm krediler aşırı teminatlandırılmıştır.
  • Sürekli Takaslar: BTC destekli kalıcı takaslar, 20X’e kadar kaldıraçla alım satımlara izin verir.
  • Bitcoin destekli Stablecoin: Kullanıcılar, aşırı harmanlanmış Bitcoin tarafından desteklenen, USD ile sabitlenmiş bir jeton kullanabilir.

İşlem Ücretleri

Sovryn Swap, tokenlar arasındaki oranı yeniden temellendirmek için oracle’ları kullanır ve “kalıcı kayıp” olasılığının çoğunu ortadan kaldırır. Sovryn Swap, takasın her iki tarafında LP’lere dağıtılan bir ücret alır. Şu anda bu ücret şu şekilde belirlenmiştir: %0,1

Sovryn Protokolü, gerçekleştirilen her işlem için bir ücret alır. Bu ücret şu anda şu şekilde ayarlanmıştır: %0,15

Sovryn maksimum arz miktarı 100.000.000 SOV token’dir.

SOV Coin Nasıl Alınır?

SOV Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

SOV coin haber: Sovryn Gate.io borsasında listelenmesinin ardından kripto basınında geniş yankı uyandırmıştır. Forumlarda oldukça fazla olumlu yorum alan SOV token hakkında gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

-.– ..– -.- … . .-.. . -.-. . –.-. .-..- –..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...