İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sovryn (SOV) Coin Nedir? | Ödünç Verme | Borçlanma Ve Marj Ticareti

Sovryn, Bitcoin ödünç verme, borçlanma ve marj ticareti için gözetimsiz ve izinsiz akıllı sözleşme tabanlı bir sistemdir.

Sovryn hangi özellikleri sunuyor?

SOV, Bitcoin kredisi ve marj ticareti için merkezi olmayan bir protokoldür. Protokol, yeni ve mevcut borsalara kolayca entegre edilebilir veya basitçe bir web3 portalı üzerinden erişilebilir.

Mevcut Özellikler

Bugün Sovryn ile yapabilecekleriniz:

  • Spot-Değişim: Jetonlar arasında anında ticarete izin veren düşük maliyetli, düşük farklı bir AMM.
  • Marjin Ticareti: Kullanıcıların borç verme havuzundan kaldıraç ödünç almalarına olanak tanıyan 5 kata kadar uzun/kısa ticaret oluşturur.
  • Borç Verme Havuzu: HODLer’ların, marj tüccarlarına ve borç alanlara token ödünç vererek faiz kazanmasını sağlar.
  • FastBTC Relay: Herhangi bir Bitcoin cüzdanından akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan ürünlerle Bitcoin’in neredeyse anında kullanılmasına izin verir.

Gelecekteki Özellikler

Sovryn, kullanıcılar için önümüzdeki birkaç ay içinde özellikler ve ek işlevler eklemeye devam edecektir. Gelecekte şunları yapabileceksiniz:

  • Borç: Kullanıcıların ve akıllı sözleşmelerin ödünç verme havuzundan token ödünç almasına izin verir. Tüm krediler aşırı teminatlandırılmıştır.
  • Sürekli Takaslar: BTC destekli kalıcı takaslar, 20X’e kadar kaldıraçla alım satımlara izin verir.
  • Bitcoin destekli Stablecoin: Kullanıcılar, aşırı harmanlanmış Bitcoin tarafından desteklenen, USD ile sabitlenmiş bir jeton kullanabilir.

İşlem Ücretleri

Sovryn Swap, tokenlar arasındaki oranı yeniden temellendirmek için oracle’ları kullanır ve “kalıcı kayıp” olasılığının çoğunu ortadan kaldırır. Sovryn Swap, takasın her iki tarafında LP’lere dağıtılan bir ücret alır. Şu anda bu ücret şu şekilde belirlenmiştir: %0,1

Sovryn Protokolü, gerçekleştirilen her işlem için bir ücret alır. Bu ücret şu anda şu şekilde ayarlanmıştır: %0,15

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sovryn maksimum arz miktarı 100.000.000 SOV token’dir.

SOV Coin Nasıl Alınır?

SOV Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

SOV coin haber: Sovryn Gate.io borsasında listelenmesinin ardından kripto basınında geniş yankı uyandırmıştır. Forumlarda oldukça fazla olumlu yorum alan SOV token hakkında gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

-.– ..– -.- … . .-.. . -.-. . –.-. .-..- –..

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...