İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sovryn (SOV) Coin Nedir? | Ödünç Verme | Borçlanma Ve Marj Ticareti

Sovryn, Bitcoin ödünç verme, borçlanma ve marj ticareti için gözetimsiz ve izinsiz akıllı sözleşme tabanlı bir sistemdir.

Sovryn hangi özellikleri sunuyor?

SOV, Bitcoin kredisi ve marj ticareti için merkezi olmayan bir protokoldür. Protokol, yeni ve mevcut borsalara kolayca entegre edilebilir veya basitçe bir web3 portalı üzerinden erişilebilir.

Mevcut Özellikler

Bugün Sovryn ile yapabilecekleriniz:

  • Spot-Değişim: Jetonlar arasında anında ticarete izin veren düşük maliyetli, düşük farklı bir AMM.
  • Marjin Ticareti: Kullanıcıların borç verme havuzundan kaldıraç ödünç almalarına olanak tanıyan 5 kata kadar uzun/kısa ticaret oluşturur.
  • Borç Verme Havuzu: HODLer’ların, marj tüccarlarına ve borç alanlara token ödünç vererek faiz kazanmasını sağlar.
  • FastBTC Relay: Herhangi bir Bitcoin cüzdanından akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan ürünlerle Bitcoin’in neredeyse anında kullanılmasına izin verir.

Gelecekteki Özellikler

Sovryn, kullanıcılar için önümüzdeki birkaç ay içinde özellikler ve ek işlevler eklemeye devam edecektir. Gelecekte şunları yapabileceksiniz:

  • Borç: Kullanıcıların ve akıllı sözleşmelerin ödünç verme havuzundan token ödünç almasına izin verir. Tüm krediler aşırı teminatlandırılmıştır.
  • Sürekli Takaslar: BTC destekli kalıcı takaslar, 20X’e kadar kaldıraçla alım satımlara izin verir.
  • Bitcoin destekli Stablecoin: Kullanıcılar, aşırı harmanlanmış Bitcoin tarafından desteklenen, USD ile sabitlenmiş bir jeton kullanabilir.

İşlem Ücretleri

Sovryn Swap, tokenlar arasındaki oranı yeniden temellendirmek için oracle’ları kullanır ve “kalıcı kayıp” olasılığının çoğunu ortadan kaldırır. Sovryn Swap, takasın her iki tarafında LP’lere dağıtılan bir ücret alır. Şu anda bu ücret şu şekilde belirlenmiştir: %0,1

Sovryn Protokolü, gerçekleştirilen her işlem için bir ücret alır. Bu ücret şu anda şu şekilde ayarlanmıştır: %0,15

Sovryn maksimum arz miktarı 100.000.000 SOV token’dir.

SOV Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

SOV coin haber: Sovryn Gate.io borsasında listelenmesinin ardından kripto basınında geniş yankı uyandırmıştır. Forumlarda oldukça fazla olumlu yorum alan SOV token hakkında gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

-.– ..– -.- … . .-.. . -.-. . –.-. .-..- –..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasında listelenen ArtWallet token hakkında en çok merak edilen konulara açıklık getireceğiz. ArtWallet projesi ve maksimum arz miktarı yatırımcılar arasında en çok merak...

Kripto Para

NFT Champions, Gate.io Startup listesine eklendikten sonra en çok aratılan yeni projeler arasında yerini almayı başardı. Oyna kazan temasıyla tasarlanan mobil oyun hakkında merak...

Kripto Para

Legend of Fantasy War, katılımcıların karakterleri seçebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelmek, görevleri tamamlamak ve değerli ödüller kazanmak için ekipler oluşturabilecekleri 3D sıra tabanlı bir...

Kripto Para

Gate.io borsasında ön satışa başlayacak olan Cpool hakkında temel bilgileri sizlere aktaracağız. Cpool token hakkında en çok merak edilen konu projesi ve toplam arz...