İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SPELLFIRE Coin Nedir? | SPELLFIRE Coin Hakkında Bilgiler

Spellfire Re-Master the Magic, 90’ların tarihsel olarak en önemli koleksiyon kart oyunlarından (CCG) birine yepyeni bir bakış getiriyor. NFT’lerin ve Play-to-Earn’in modern tasarım uygulamalarıyla desteklenen Spellfire, pazara yeniden giriyor.

Bugün CCG pazarı her yıl 3 Milyar Doların üzerinde bir gelir getiriyor ve 2021’de NFT’lerde eşi görülmemiş bir artış gördü ve satış rakamları 2020’de sadece 14 Milyon dolardan 2021 yılının 2. çeyreğinde 2.5 Milyar Doların üzerine çıktı.

Spellfire Re-Master the Magic

Spellfire Re-Master the Magic, modern tasarım hassasiyetlerini oynanışına dahil ederek, modern blok zincir teknolojilerini, yüksek oranda tahsil edilebilir NFT kartlarını ve Play-to-Earn özelliklerini kullanarak orijinalin kaldığı yerden devam ediyor. Bu özelliklerin tanıtılması, oyuncuların oyunun bir kısmına sahip olurken aynı zamanda kazanabilecekleri ve genel katılımlarını artıracakları anlamına gelir.

Oyun tipik NFT kart oyunlarından birkaç önemli şekilde ayrılıyor.

 • Oyuncular koleksiyon yapabilecek
 • Oynayabilecek
 • Ticaret yapabilecek
 • Para kazanabilecekler.

Öncelikle oyuncular hem dijital hem de fiziksel kartlara sahip olma seçeneğine sahip olacaklar. Her iki kart türü de, her kart için benzersiz bir QR koduyla birbirine bağlanabiliyor, bu da bunların sahte olmamasını ve hem masa üstünde hem de tablette oynanabilmesini sağlıyor.

Spellfire, Artırılmış Gerçeklik, ses kontrollü ve hareket kontrollü kartların tanıtımıyla artık her zamankinden daha sürükleyici ve etkileşimli olacak. Oyuncular, kartlarının etkilerini gözlerinin hemen önünde görebilecekler!

Son olarak, oyuncular beceri seviyelerine bakılmaksızın ‘Orijinal NFT’ kartlarını toplayarak, oyun içi para birimini oyun yoluyla kazanarak ve topluluktaki diğer oyuncularla en çok aranan kartlarını takas ederek para kazanabilirler.

SPELLFIRE Coin Nedir?

SPELLFIRE, oyun ekosisteminin temel yardımcı programı simgesidir. Maksimum arz miktarı 640,000,000 token ile sınırlandırılmıştır.

Ekip başlangıçta avatar görünümlerinden oluşacak olan Spellfire NFT’leri satın almak ve satmak için kendi platformunu başlatmayı planlıyor. Şu anda, NFT kartları Opensea aracılığıyla sunuluyor, ancak piyasaya sürüldükten sonra yalnızca kendi pazar yeri aracılığıyla satışa sunulacaklar.

Tüm ödemeler SPELLFIRETokens ile yapılacaktır.

SPELLFIRE Jetonları ayrıca şunlar için kullanılabilir:

 • Turnuvalara ve etkinliklere erişim ve bilet satın alın.
 • Dünya Şampiyonaları ve gelecekteki diğer turnuvalar için ödüller.
 • Topluluğun en aktif üyeleri için ödüller ve teşvikler sunun. Örneğin. Yayıncılar ve önemli kişiler.
 • İstikrar ödülleri için bahis yapmak.
 • Hem Oynaması Ücretsiz hem de Oynamak İçin Kazanan oyuncular için oyun içi ödüller verin.
 • 3D avatar özelleştirme, örneğin animasyonlar, giysiler, yüz ifadeleri vb.
 • Kart görünümleri.
 • Oyuncu avatarları.
 • SPELLFIRE Token sahipleri için ganimet düşüşlerinin artmasını sağlayın.

Oyuncular, yeteneklerini test etmek için çok yetenekli yapay zekaya karşı rekabet etme mücadelesini üstlenebilir ve galip gelirse karşılığında daha da fazla SPELLFIRE kazanabilir!

SPELLFIRE Coin Nasıl Alınır?

SPELLFIRE Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...